خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > اندیشه و بیان  >  شکایت استانداری کرمانشاه از سایت خبری قلم به دلیل انتقاد از استاندار

شکایت استانداری کرمانشاه از سایت خبری قلم به دلیل انتقاد از استاندار

خبرگزاری هرانا – استانداری کرمانشاه بدلیل انتشار مطالب انتقادی در خصوص عملکرد استاندار، از مدیران سایت خبری قلم شکایت کرد. این اداره همچنین در شکایت خود علیرغم صدور مجوز از سوی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برای این سایت خبری، مدعی شده است که این رسانه مجوز فعالیت نداشته است.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از وبلاگ خبری قلم، استانداری کرمانشاه بدلیل انتشار مطالب انتقادی در خصوص عملکرد استاندار از صاحب این رسانه شکایت کرد.

بر اساس این گزارش، همچنین در متن شکایت استانداری کرمانشاه از وبگاه خبری قلم نوشته شده است که این رسانه مجوز ندارد. ادعای نداشتن مجوز درحالی از سوی استانداری کرمانشاه مطرح می ‌شود که وبگاه خبری قلم تحت عنوان قلم فردا از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی دارای مجوز به شماره ٨۶٩٩۶ است.

در این گزارش آمده است: “وبگاه خبری قلم تحت عنوان قلم فردا با مدیرمسئولی و صاحب امتیازی حسام الدین شیخی دارای مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است و حسین مسکنه سرپرستی این رسانه در استان کرمانشاه را عهده دار است”.

استانداری کرمانشاه پیش از این نیز به دلیل انتشار مطالب انتقادی بارها از رسانه های محلی و فعالین رسانه ای این استان شکایت کرده است.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید