خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > کودکان  >  بازداشت متهم به آزار جنسی دختر ۱۴ ساله در تهران

بازداشت متهم به آزار جنسی دختر ۱۴ ساله در تهران

خبرگزاری هرانا – متهم به آزار جنسی دختری ۱۴ ساله در تهران بازداشت شد. این مرد متهم است که دختر نوجوان را ربوده و مورد آزار قرار داده است. از سوی دیگر متهم ادعا می‌کند که نه‌ تنها آزارگر نیست، بلکه قصد کمک به دختر نوجوان را داشته است. لازم به ذکر است در ادبیات عرفی رسانه های دارای مجوز از کلمه آزار و اذیت برای اشاره به تجاوز و اشکال مختلف آسیب های جنسی استفاده می شود.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از همشهری، متهم به آزار جنسی دختر ۱۴ ساله در تهران بازداشت شد.

بر اساس این گزارش، شامگاه دوشنبه دختری ۱۴ساله پشت ترافیک خیابانی حوالی مشیریه از خودروی پژو ۴۰۵ پیاده شد و به‌سمت مأموران گشت پلیس که در همان نزدیکی بودند دوید. او که سراسیمه و وحشت زده بود وقتی به مأموران رسید، با دست خودروی پژو را نشان داد و گفت: «راننده این خودرو مرا ربود و مورد آزار و اذیت قرار داد.»

با گفتن این جمله مأموران کلانتری مشیریه وارد عمل شدند تا متهم را دستگیر کنند. مرد پژوسوار اما به محض دیدن مأموران فرار کرد و عملیات تعقیب و گریز آغاز شد و در فرار ناکام ماند و دستگیر شد.

با دستگیری این مرد مأموران در نخستین گام به تحقیق از دختر نوجوان پرداختند. او گفت: “ما حوالی میدان شوش زندگی می‌کنیم.بابت خریدن غذا از رستوران از خانه بیرون رفتم. اما در بین راه مرد پژو سوار سد راهم شد. او از ماشین پیاده شد و به سمتم آمد. چاقویی در دست داشت که با آن مرا تهدید به قتل کرد. او می‌گفت اگر فریاد بکشی جانت را می‌گیرم و پس از آن با تهدید مرا سوار ماشینش کرد”.

دختر ۱۴ساله ادامه داد: “راننده پژو با تهدید مرا مورد آزار و اذیت قرار داد و ۱۰۰هزارتومان پولی را که همراهم بود سرقت کرد. بعد از آن حرکت کرد به سمت مشیریه و درحالی که پشت ترافیک گرفتار شده بود، از فرصت استفاده کردم و با دیدن گشت پلیس از ماشین بیرون پریدم و درخواست کمک کردم”.

متهم اما در بازجویی‌ها خود را بیگناه دانست. او مدعی بود که دختر نوجوان دروغ می‌گوید و داستان سرایی می‌کند. او گفت: “من آهنگساز هستم و در زمینه ساخت کلیپ فعالیت دارم. شب حادثه هم در استودیو سرگرم ساخت کلیپ موسیقی بودم که وقتی کارم تمام شد از دفتر بیرون آمدم و سوار ماشینم شدم تا به خانه بروم. حوالی مشیریه بود که چشمم به یک موتور سوار افتاد که با تهدید دختر نوجوان را گروگان گرفته و قصد داشت با زور او را سوار موتورش کند”.

متهم ادامه داد: “با دیدن این صحنه تصمیم گرفتم به کمک دختر نوجوان بروم و او را از دست موتور سوار نجات بدهم. خوشبختانه تلاشم نتیجه داد و دختر نوجوان را نجات دادم. پس از آن او را سوار ماشینم کردم تا به خانه‌اش برسانم”.

متهم افزود: “نمی‌دانم چه شد که پشت ترافیک ناگهان دختر نوجوان خودش را به بیرون از ماشین پرتاب کرد و نزد پلیس رفت. نمی‌دانم چرا داستانسرایی کرده و می‌گوید من او را مورد آزار و اذیت قرار دادم.  اگر هم با دیدن پلیس فرار کردم فقط ترسیده بودم. نمی‌دانم چرا چنین واکنشی نشان دادم اما واقعا بی‌گناهم و با دیدن مأموران بی‌آنکه نیتی داشته باشم تصمیم به فرار گرفتم”.

این متهم با قرار قانونی بازداشت شد و تحقیقات در این پرونده برای روشن شدن حقایق ماجرا ادامه دارد.

لازم به ذکر است در ادبیات عرفی رسانه های دارای مجوز از کلمه آزار و اذیت برای اشاره به تجاوز و اشکال مختلف آسیب های جنسی استفاده می شود.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید