خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > اندیشه و بیان  >  بازداشت یک شهروند به ظن “تبلیغ شیطان پرستی” در آبادان

بازداشت یک شهروند به ظن “تبلیغ شیطان پرستی” در آبادان

خبرگزاری هرانا – یک شهروند در آبادان به دلیل آنچه “تبلیغ شیطان پرستی” در شبکه های اجتماعی خوانده شده است، توسط نیروهای امنیتی بازداشت شد.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از رکنا، مأمورین پلیس اطلاعات و امنیت عمومی آبادان یک شهروند را در این شهرستان بدلیل آنچه “تبلیغ شیطان پرستی” خوانده شده است، بازداشت کردند.

یک منبع آگاه از پلیس آبادان اظهار داشت: ” کارشناسان پلیس اطلاعات و امنیت عمومی در پی رصد فضای مجازی، عامل تبلیغ شیطان پرستی در یکی از شبکه های اجتماعی را شناسایی و بررسی موضوع را در دستور کار قرار دادند. در همین رابطه ماموران پلیس اطلاعات و امنیت عمومی منزل متهم جوان را در یکی از مناطق مرفه نشین آبادان شناسایی و پس از هماهنگی با مقام قضائی متهم که پسری ۲۳ساله است، را دستگیر کردند”.

در این گزارش آمده است: “متهم با بارگذاری تصاویر غیر اخلاقی از خود با مضمون و نمادهایی از شیطان پرستی در شبکه اجتماعی عقاید منحط غربی را تبلیغ کرده است، که وی با تشکیل پرونده به مقام قضائی معرفی شد”.

پیشتر نیز در همین راستا در خرداد ماه سال جاری رئیس کل دادگستری استان مازندران از بازداشت ۴۲ شهروند در این استان به دلیل آنچه “عضویت در یک باند شیطان پرستی” خوانده شد، خبر داد.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید