خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > زنان, سایر گروهها  >  تهران؛ بازداشت متهم به آزار جنسی زنان در مطب دندانپزشکی

تهران؛ بازداشت متهم به آزار جنسی زنان در مطب دندانپزشکی

خبرگزاری هرانا – متهم به آزار جنسی زنان در یک مطب دندانپزشکی در تهران بازداشت و با صدور قرار مجرمیت روانه زندان شد. لازم به ذکر است در ادبیات عرفی رسانه های دارای مجوز از کلمه آزار و اذیت برای اشاره به تجاوز و اشکال مختلف آسیب های جنسی استفاده می شود.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از رکنا، رئیس پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ از بازداشت یک شهروند متهم به تجاوز در این شهر خبر داد.

علی ذوالقدری رئیس پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ، از انتشار تصویر دندانپزشک قلابی به دستور بازپرس پرونده که با دائر کردن مطب، زنان را مورد آزار و اذیت قرار می داد، خبر داد و گفت: “شاکیان می توانند برای طرح شکایت به پایگاه سوم پلیس امنیت عمومی تهران مراجعه کنند”.

ذوالقدری اظهار کرد: “زنی با در اختیار داشتن شکوائیه ای به پایگاه سوم پلیس امنیت عمومی تهران مراجعه و اظهار داشت برای دریافت خدمات دندانپزشکی به مطبی در خیابان توانیر تهران مراجعه نموده، ولی مورد آزار و اذیت دندانپزشک قرار گرفته است”.

رئیس پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ بیان کرد: “با دریافت شکایت تیمی از ماموران برای بررسی موضوع به نشانی اعلامی اعزام و مشخص شد که متهم از محل گریخته است و در بررسی های بیشتر دو پروانه کسب و مهر نظام پزشکی از مطب دندانپزشکی کشف شد”.

وی با اشاره به اینکه در رصد های اطلاعاتی مشخص شد مدارک دندانپزشکی و مهر نظام پزشکی جعلی بوده و متهم با مدارک جعلی مطب دندانپزشکی را دائر کرده است، اضافه کرد: “حین تحقیقات پلیسی، ۱۲ تن از بانوان دیگر در اظهارات مشابهی از این دندانپزشک شکایت کردند”.

رئیس پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ گفت: “در مرحله دیگری از تحقیقات پلیسی مخفیگاه متهم در یکی از شهرهای جنوبی کشور شناسایی و با اخذ دستور قضائی تیمی از ماموران پایگاه سوم امنیت عمومی موفق شدند یکم مهر ماه متهم را دستگیر کنند”.

سردار ذوالقدری ابراز داشت: “متهم پس از حضور در پلیس امنیت عمومی به جرم ارتکابی اعتراف و برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شد که با صدور قرار مجرمیت روانه زندان شد”.

لازم به ذکر است در ادبیات عرفی رسانه های دارای مجوز از کلمه آزار و اذیت برای اشاره به تجاوز و اشکال مختلف آسیب های جنسی استفاده می شود.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید