خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > زنان, سایر گروهها  >  خشونت خانگی؛ قتل یک زن توسط همسرش در اراک

خشونت خانگی؛ قتل یک زن توسط همسرش در اراک

خبرگزاری هرانا – روز چهارشنبه ۳۰ مهر، یک مرد در اراک در پی مشاجره ای همسر خود را از طریق خفه کردن به قتل رساند. متهم که پس از این حادثه متواری شده بود، توسط پلیس آگاهی بازداشت و پرونده وی برای سیر مراحل قانونی به دستگاه قضایی ارسال شد.

به گزارش خبرگزاری هرانا، به نقل از همشهری، روز چهارشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۹، یک زن در شهرستان اراک در پی مشاجره ای توسط همسر خود به قتل رسید.

سرهنگ کامیار چهری رئیس پلیس آگاهی فرماندهی استان مرکزی در این خصوص اعلام کرد: “در روز ۳۰ مهرماه سال جاری، در پی اعلام مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر وقوع یک فقره قتل در یکی از منازل مسکونی شهرستان اراک، بلافاصله کارآگاهان پلیس مرکزی به محل اعزام شدند”.

وی ادامه داد: “با حضور پلیس در محل مذکور مشخص شد، جسد زنی ۴۱ ساله از سوی فرزندش در کمد دیواری منزلش کشف شده است که در ادامه تحقیقات جنایی، پس از هماهنگی با دستگاه قضائی، جسد متوفی برای بررسی بیشتر به پزشکی قانونی انتقال یافت و تحقیقات لازم برای شناسایی و دستگیری متهم از سوی کارآگاهان پلیس آگاهی استان مرکزی آغاز شد”.

 کامیار چهری عنوان کرد: “در همان دقایق ابتدایی تحقیقات پلیس سرنخ هایی از متواری شدن متهم به سوی یکی از استان های غربی به دست آمد و پس از بازگشت دوباره فرد متواری به شهرستان اراک، با حضور بهنگام مأموران، فرد مورد نظر در عملیاتی هدفمند از سوی پلیس دستگیر و به پلیس آگاهی استان مرکزی انتقال داده شد”.

رئیس پلیس آگاهی فرماندهی استان مرکزی اظهار کرد: “این مرد ۳۰ ساله، در بازجویی های صورت گرفته از سوی کارآگاهان سرانجام لب به اعتراف گشود و اظهار داشت که از مدت ها پیش با مقتول ازدواج موقت کرده بوده است که در روز حادثه در منزل مسکونی همسرش، به علت مظنون شدن او به وی و برداشتن گوشی همراهش، با او درگیرشده و بر اثر شدت عصبانیت با دست های خود او را خفه کرده و پس از پنهان کردن جسد در کمد دیواری، از محل حادثه متواری شده است”.

وی در پایان افزود: “پس از اعتراف صریح متهم به قتل همسرش، پرونده وی برای سیر مراحل قانونی به دستگاه قضایی ارسال شد”.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید