خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > سایر گروهها  >  بازداشت مامور انتظامی به دنبال مرگ شهروند بازداشتی در مشهد

بازداشت مامور انتظامی به دنبال مرگ شهروند بازداشتی در مشهد

خبرگزاری هرانا – در پی انتشار ویدئوی رفتار خشونت آمیز پلیس مشهد، که مرگ شهروند بازداشتی را به همراه داشت، فرمانده انتظامی استان خراسان رضوی از احضار و بازداشت یکی از ماموران انتظامی خبر داد. ویدئوی منتشر شده نشان میدهد که پلیس در حالی از اسپری فلفل و شوکر الکتریکی بر صورت و بدن شهروند بازداشت شده استفاده میکند که او با دستبند به میله ای بسته شده است.

به گزارش خبرگزاری هرانا، به نقل از میزان، در پی انتشار ویدئو رفتار خشونت آمیز پلیس مشهد که مرگ شهروند بازداشتی را به همراه داشت، فرمانده انتظامی استان خراسان رضوی از احضار و بازداشت یکی از ماموران انتظامی خبر داد.

فرمانده انتظامی استان خراسان رضوی اعلام کرد: “مامور کلانتری توسط بازرسی استان احضار و تحقیقات از وی آغاز شده که نتایج بررسی‌های پلیسی متعاقبا اعلام خواهد شد”.

طی روزهای اخیر یک شهروند مشهدی، پس از بازداشت توسط پلیس، در اثر خفگی ناشی از اسپری گاز فلفل در خوردوی پلیس جان خود را از دست داد. ویدئویی که از رفتار خشونت آمیز پلیس مشهد، با این شهروند منتشر شده است نشان میدهد که پلیس در حالی از اسپری فلفل و شوکر الکتریکی بر صورت و بدن وی استفاده میکند که شهروند بازداشت شده با دستبند به میله ای بسته شده است.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید