خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > سایر گروهها  >  رفتار خشونت آمیز پلیس مشهد، مرگ شهروند بازداشتی را رقم زد

رفتار خشونت آمیز پلیس مشهد، مرگ شهروند بازداشتی را رقم زد

خبرگزاری هرانا – طی روزهای اخیر یک شهروند مشهدی، پس از بازداشت توسط پلیس، در اثر خفگی ناشی از اسپری گاز فلفل در خوردوی پلیس جان خود را از دست داد. ویدئویی که از رفتار خشونت آمیز پلیس مشهد، با این شهروند منتشر شده است نشان میدهد که پلیس در حالی از اسپری فلفل و شوکر الکتریکی بر صورت و بدن وی استفاده میکند که شهروند بازداشت شده با دستبند به میله ای بسته شده است.

به گزارش خبرگزاری هرانا، به نقل از بی بی سی فارسی، رفتار خشونت آمیز پلیس مشهد باعث مرگ شهروند بازداشت شده در اثر خفگی ناشی از گاز فلفل شد.

ویدئویی که این خبرگزاری در گزارش خود منتشر کرده است، پلیسی را نشان میدهد که پس از بازداشت یک شهروند و بستن وی به میله ای در شهر مشهد بدون دلیل اقدام به استفاده از گاز فلفل بصورت مستقیم در صورت این شهروند و شوکر الکتریکی بر روی بدن وی میکند.

بر اساس این گزارش، یکی از نزدیکان این شهروند گفته است که “وی در اثر خفگی ناشی از گاز فلفل در خودروی پلیس جان باخته است”

به گفته وی “پزشکی قانونی به صورت شفاهی مرگ او در اثر خفگی ناشی از گاز فلفل را تایید کرده است”.

پلیس به دنبال یک اختلاف خانوادگی به محل فراخوانده شده و این شهروند با نام ” مهرداد سپهری” را بازداشت کرده و پس از استفاده از گاز فلفل و شوکر او را بصورت بی هوش به خوردوی پلیس منتقل کرده است.

بر اساس این گزارش مراسم ختم این شهروند روز جمعه ۲ آبان برگزار شده و خانواده او قصد دارند از پلیس بابت این رفتار که منجر به مرگ وی شده شکایت کنند.

 

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید