خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > کارگران  >  فقدان ایمنی کار؛ مصدومیت یک آتش نشان در مشهد

فقدان ایمنی کار؛ مصدومیت یک آتش نشان در مشهد

خبرگزاری هرانا – امروز جمعه ۱۱ مهرماه، در سایه فقدان ایمنی محیط و شرایط کار، یک آتش نشان در مشهد طی حادثه ای دچار مصدومیت شد. ایران در زمینه رعایت مسائل ایمنی کار در میان کشورهای جهان رتبه ۱۰۲ را به خود اختصاص داده ‌که رتبه بسیار پایینی است.

به گزارش خبرگزاری هرانا، به نقل از صداوسیما، امروز جمعه ۱۱ مهرماه ۱۳۹۹، یک آتش نشان طی حادثه آتشسوزی یک منزل مسکونی در مشهد مصدوم شد.

مجید فرهادی، مدیر منطقه چهارم عملیات آتش نشانی شهر مشهد گفت: “امروز آتش سوزی منزل مسکونی در مشهد با یک کشته و ۳ مجروح در پی تماس تلفنی شهروندان با سامانه ۱۲۵ و اطلاع وقوع آتش سوزی در یک ساختمان مسکونی در خیابان امام خمینی، ستاد فرماندهی بلافاصله گروه‌ های نجات و پشتیبانی را از ایستگاه های ۴۰،۱۱،۴ به محل حادثه اعزام کرد”.

وی افزود: با حضور آتش نشانان و نجاتگران در محل مشخص شد، حریق در طبقه اول یک ساختمان ۲ طبقه رخ داده و شدت آتش سوزی به حدی بوده که کل این مجتمع مسکونی گرفتار آتش شده است که بلافاصله آتش‌نشانان و نجاتگران بصورت همزمان ضمن اطفای حریق ۳ نفر از ساکنان این منزل از جمله یک پسر نوجوان و دو خانم را از داخل دود و آتش خارج کردند”.

مجید فرهادی ادامه داد: “شدت این حادثه بحدی بود که پسر نوجوان به دلیل شدت حادثه فوت شد و ۲خانم نیز مجروح شدند، همچنین یک آتش نشان نیز که در حین عملیات امدادی دچار مصدومیت شده و به مراکز درمانی منتقل شد”.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید