خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > اعدام  >  رهایی از اعدام یک زندانی در تبریز/ طی ۶ ماه نخست سال؛ رهایی از اعدام ۷ زندانی در زنجان

رهایی از اعدام یک زندانی در تبریز/ طی ۶ ماه نخست سال؛ رهایی از اعدام ۷ زندانی در زنجان

خبرگزاری هرانا – یک زندانی در تبریز که پیشتر از بابت اتهام “قتل” به اعدام محکوم شده بود، به دنبال کسب رضایت اولیای دم از مرگ رهایی یافت. همچنین بنابر خبری دیگر، رئیس کل دادگستری استان زنجان از رهایی ۷ زندانی محکوم به اعدام طی ۶ ماه نخست سال جاری، در این استان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از میزان، یک زندانی در تبریز، که پیشتر از بابت اتهام “قتل” به اعدام محکوم شده بود، از چوبه دار رهایی یافت.

حسین قربانی، معاون قضایی رییس کل و سرپرست معاونت توسعه حل اختلاف استان آذربایجان شرقی، از رهایی یک محکوم به اعدام پس از تحمل ۶ سال حبس با گذشت اولیای دم خبر داد.

وی در این خصوص گفت: “نامبرده از سال ۱۳۹۳ و با تایید حکم اعدام، در انتظار اجرای حکم تحمل حبس می‌کرد که با ورود شورای حل اختلاف و با تلاش زیاد در طی سالیان متمادی، موفق به اخذ رضایت از اولیای دم گردیدند”.

رهایی از اعدام ۷ زندانی در زنجان طی ۶ ماه نخست سال

به گزارش رکنا، در نیمه نخست سال جاری هفت محکوم به اعدام در زنجان، با گذشت اولیای دم از مرگ رهایی یافتند.

اسماعیل صادقی نیارکی، رئیس کل دادگستری استان زنجان، عنوان کرد: “با تلاش و پیگیری همکاران قضایی، واحد اجرای احکام، شوراهای حل اختلاف و اداره زندان ‌های استان در نیمه نخست سال جاری هفت محکوم به اعدام در زنجان با گذشت اولیای دم از چوبه دار رهایی یافتند”.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید