خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > اندیشه و بیان  >  بازداشت دو شهروند توسط نیروهای امنیتی در مهاباد

بازداشت دو شهروند توسط نیروهای امنیتی در مهاباد

خبرگزاری هرانا – روز چهارشنبه ۲۶ شهریورماه، دو شهروند اهل روستای “بیرم” واقع در شهرستان مهاباد، توسط نیروهای امنیتی بازداشت و به مکان نامعلومی منتقل شدند. بازداشت این شهروندان بدون ارائه حکم قضایی و همراه با تفتیش منزل، صورت گرفته است.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از کردپا، روز چهارشنبه ۲۶ شهریورماه ۱۳۹۹، دو شهروند در یکی از روستاهای شهرستان مهاباد توسط ماموران امنیتی بازداشت شدند.

بر اساس این گزارش، هویت آنها که نسبت برادری با یکدیگر دارند، “سالار و سامان غزالی” اهل روستای “بیرم” از توابع بخش خلیفان شهرستان مهاباد، عنوان شده است.

بازداشت این شهروندان بدون ارائه حکم قضایی صورت گرفته است. همچنین نیروهای امنیتی منزل شخصی آنها را مورد تفتیش قرار داده و برخی از لوازم شخصی این شهروندان را ضبط کرده و با خود بردند. 

در این گزارش به نقل از یک منبع مطلع آمده است: “نیروهای امنیتی این دو شهروند را به اتهام “همکاری با یکی از گروه های مخالف نظام” بازداشت کرده‌اند”.

تا لحظه تنظیم این گزارش، علیرغم پیگیری‌ها و مراجعه خانواده این شهروندان به دستگاه‌های امنیتی و قضایی، تاکنون اطلاع دقیقی در خصوص محل نگهداری و سرنوشت این شهروندان به دست نیامده است.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید