خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > اندیشه و بیان  >  احضار کارشناس صنعت آب به دادسرا در پی اظهار نظر در یک مصاحبه

احضار کارشناس صنعت آب به دادسرا در پی اظهار نظر در یک مصاحبه

خبرگزاری هرانا – روز پنجشنبه ۳ مهر، حیدر ستایش، کارشناس صنعت آب، به دنبال گفتگو با رسانه خبری انصاف نیوز با دریافت ابلاغیه ای به دادسرای فرهنگ و رسانه تهران احضار شد. این کارشناس پیشتر در این گفتگو از عملکرد وزارت نیرو و سازمان‌های وابسته به آن انتقاد کرده بود.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از انصاف نیوز، روز پنجشنبه ۳ مهر ۱۳۹۹، حیدر ستایش، کارشناس صنعت آب، با شکایت شرکت آب و فاضلاب استان تهران، به شعبه ۱۶ دادسرای فرهنگ و رسانه تهران احضار شد.

در این احضاریه از وی خواسته شده ظرف ۵ روز از زمان درج این ابلاغیه جهت دفاع از اتهام انتسابی در این شعبه حاضر شود.

در این گزارش آمده است که احضار این شهروند به دلیل مصاحبه با رسانه خبری انصاف نیوز صورت گرفته است.

این کارشناس صنعت آب، پیشتر در مصاحبه مذکور گفته بود: “وزارت نیرو و شرکت‌های وابسته به آن بیش از نیاز خود نیروی انسانی دارد که این نیروها با رانت استخدام می‌شوند. مازاد نیروی این وزارتخانه و شرکت‌های وابسته اینقدر هزینه تحمیل می‌کند که قدرت بازسازی را می‌گیرد. این در حالی است که تاسیسات شرکت آب و فاضلاب تهران فرسوده هستند و در نتیجه این فرسودگی آب تهران به هدر می‌رود، شاید در حدود هر ۲ ماه به اندازه‌ی سد کرج آب هدر می‌رود. هم اکنون بیش از ۲۰ هزار نفر در وزارت نیرو خارج از ضابطه و بخش‌هایی از آنها با رانت استخدام شده‌اند.”.

بر اساس این گزارش در همین رابطه توسط یکی از سازمان های زیرمجموعه سازمان آب و فاضلاب از خبرگزاری انصاف نیوز نیز شکایت صورت گرفته است.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید