خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > اعدام  >  تائید حکم ۳ بار اعدام و ۱۱۱ ضربه شلاق یک زندانی در دیوان عالی کشور

تائید حکم ۳ بار اعدام و ۱۱۱ ضربه شلاق یک زندانی در دیوان عالی کشور

خبرگزاری هرانا – حکم یک متهم به قتل، که در بهمن ماه سال گذشته توسط دادگاه کیفری استان تهران به ۳ بار اعدام و ۱۱۱ ضربه شلاق محکوم شده بود در دیوان عالی کشور تائید شد.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از رکنا، حکم سه بار اعدام و ۱۱۱ ضربه شلاق یک متهم به قتل در ورامین به تائید دیوان عالی کشور رسید.

بر اساس این گزارش، اوایل سال ۱۳۹۸، مردی به‌نام دانیال به همراه همسرش سحر و دختر ۸ ساله خود به نام بیتا در حالی که برای تفریح به باغ دوستش مهدی در ورامین رفته بودند، به دست وی به قتل رسیدند. پس از بازداشت مهدی و اعتراف به قتل، وی برای محاکمه به دادگاه کیفری منتقل شد.

در جلسه محاکمه‌ای که در شعبه چهارم برگزار شد، نخست پدر و مادر دانیال، خواهران سحر و مادر بیتا برای متهم درخواست اعدام در ملأعام کردند. در ادامه متهم در جایگاه قرار گرفت و با قبول سه قتل عمد گفت: «من و دانیال هر دو راننده بودیم، اما چند سالی از او خبر نداشتم. تا اینکه یک‌ ماه قبل از حادثه او را حوالی منطقه خاوران دیدم. من در کلاته ورامین باغی داشتم که روز حادثه دانیال و همسردومش را همراه دختر هشت‌ساله‌اش به باغ دعوت کردم. بعد از مصرف مواد، دانیال برای خرید سیب‌زمینی از باغ بیرون رفت. نیم ساعت بعد من هم برای خرید غذا از باغ بیرون رفتم، اما وقتی برگشتم دانیال در حالی که حالت عادی نداشت، چاقو و گاز اشک‌آور را برداشت و با ادعای اینکه من به همسرش نظر دارم، به طرفم حمله کرد و با چاقو به گردنم ضربه زد. از آنجایی که من هم حال طبیعی نداشتم، چاقو را گرفتم و او را کشتم. سپس سراغ همسرش رفتم و او را هم کشتم. بیتا شاهد ماجرا بود و با دیدن این صحنه‌ها داد و فریاد می‌کرد و با سنگ به من حمله می‌کرد. برای اینکه او را آرام کنم، دستم را مقابل دهانش گرفتم تا اینکه از نفس افتاد. بعد دانیال و دخترش را در قسمتی از باغ و همسر دانیال را در قسمت دیگری از باغ دفن کردم.»

به این ترتیب در بهمن ماه سال ۹۸ قضات دادگاه این متهم را در کنار سایر مجازات به ۳ بار اعدام و ۱۱۱ ضربه شلاق محکوم کردند و حکم صادره نهایتا طی روزهای اخیر به تائید دیوان عالی کشور رسید.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید