خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]
امروز جمعه ۲۸ شهریور ۱۳۹۹, 26th of October 2020      آخرين بروز رسانی در ۱۳۹۹/۰۶/۲۸ ساعت ۱۳:۳۴:۱۹

    خانه  > سایر گروهها, کارگران  >  محمدشهر؛ سه نیروی شهرداری عامل ضرب و شتم کارگر ساختمانی اخراج شدند

محمدشهر؛ سه نیروی شهرداری عامل ضرب و شتم کارگر ساختمانی اخراج شدند

خبرگزاری هرانا – سه نیروی شرکت پیمانکاری وابسته به شهرداری محمدشهر کرج که اقدام به ضرب و شتم یک کارگر ساختمانی کرده بودند اخراج شدند. روز گذشته ویدئویی در شبکه ها اجتماعی از ضرب و شتم این کارگر توسط نیروهای پیمانکار شهرداری منتشر شد که واکنش بسیاری را به همراه داشت. به گفته شهردار محمدشهر این چهارمین درگیری نیروهای پیمانکار با کارگران در سال جاری است.

به گزارش خبرگزاری هرانا، به نقل از انصاف، ضرب و شتم و مصدومیت یک کارگر ساختمانی در محمدشهر کرج توسط عوامل یک شرکت پیمانکاری وابسته به شهرداری محمدشهر در فضای مجازی و اینستاگرام بازتاب فراوانی داشت.

بر اساس این گزارش، دستور توقف فعالیت یک پروژه در حال ساخت از طرف عوامل یک شرکت پلیس ساختمان خصوصی وابسته به شهرداری محمدشهر، موجب درگیری بین کارگران این پروژه و عوامل شهرداری شد.

شهردار محمدشهر با طرح این ادعا که در ابتدا کارگران با یک نیروی این پیمانکار درگیر شده اند در خصوص وضعیت کارگر مجروح گفت: “وضعیت عمومی این کارگر خوب است و موضوع به صورت ویژه با حضور مقام قضایی بررسی می‌شود”.

به گفته سعید صفری: “سه نیروی شرکت پیمانکاری بعد از این اتفاق اخراج شدند و این چهارمین درگیری نیروهای پیمانکار با کارگران در سال جاری است”.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید