خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > اصناف, سایر گروهها, کارگران  >  دستکم ۴ تجمع اعتراضی برگزار شد

دستکم ۴ تجمع اعتراضی برگزار شد

خبرگزاری هرانا – امروز چهارشنبه ۲۶ شهریورماه، گروهی از رانندگان تاکسی شهر کاشان در میدان ۱۵ خرداد این شهر، شماری از اهالی کوچه رامین منطقه سرقنات واقع در شهرستان ایذه در مقابل شهرداری این شهرستان، جمعی از کارگران شهرداری لالی در مقابل ساختمان این شهرداری و جمعی از دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد در مقابل ساختمان معاونت آموزشی این دانشگاه، با برگزاری تجمعاتی اعتراضی خواستار رسیدگی به مطالبات خود شدند.

به گزارش خبرگزاری هرانا، ارگان خبری مجموعه فعالان حقوق بشر در ایران، امروز چهارشنبه ۲۶ شهریورماه ۱۳۹۹، گروهی از رانندگان تاکسی شهر کاشان در اعتراض به گرانی قطعات و پایین بودن کرایه، در میدان ۱۵ خرداد این شهر دست به تجمع اعتراضی زدند.

این رانندگان با در دست داشتن پلاکاردی تحت عنوان “از یاد رفته” اعتراض خود را نسبت به بی توجهی مسئولان به مطالبات خود را اعلام کردند.

تجمع اهالی کوچه رامین منطقه سرقنات ایذه

به گزارش ایلنا، امروز چهارشنبه ۲۶ شهریورماه ۱۳۹۹، شماری از اهالی کوچه رامین منطقه سرقنات واقع در شهرستان ایذه، با تجمع در مقابل شهرداری این شهرستان خواستار رسیدگی به مطالبات خود شدند.

این شهروندان خواستار نظارت بیشتر دستگاه‌های متولی و فرماندار شهرستان ایذه بر عملکرد شهرداری شدند.

یکی از این شهروندان گفت: “با توجه به فقر امکانات و عدم توجه شهرداری شهر به مناطق پرجمعیتی مثل سرقنات در محاسبات عمرانی شهر، مردم این منطقه برای چندمین بار متوالی دست به اعتراض زدند”.

وی افزود: “مردم‌ این منطقه همچنان درگیر معضلاتی مانند بحث دپوی زباله‌ها و رهاسازی آن‌ها در دهانه‌ی قنات‌های تاریخی شهر و همچنین فاضلابی هستند که در زمین‌های این محلات رها می‌شود”.

یکی دیگر از اهالی کوچه‌ رامین سرقنات عنوان کرد: “شهرداری شهر طوری با ما برخورد می‌کند که انگار ما جزو این شهر نیستیم. ما مالیات و عوارض می‌دهیم که در مقابلش، خدمات بگیریم”.

تجمع کارگران شهرداری لالی

به گزارش اتحادیه آزاد کارگران ایران، امروز چهارشنبه ۲۶ شهریورماه ۱۳۹۹، جمعی از کارگران شهرداری لالی در اعتراض به عدم پرداخت معوقات مزدی خود در مقابل ساختمان این شهرداری دست به تجمع اعتراضی زدند.

این کارگران دلیل تجمع خود را عدم پرداخت ۱۲ ماه حقوق معوقه خود عنوان کردند.

تجمع دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد

به گزارش اتحادیه آزاد کارگران ایران، امروز چهارشنبه ۲۶ شهریورماه ۱۳۹۹، جمعی از دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد در مقابل ساختمان معاونت آموزشی این دانشگاه تجمع کردند.

داننشجویان دلیل تجمع خود را اعتراض به عملکرد معاونت آموزشی این دانشگاه اعلام کردند.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید