خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > اندیشه و بیان  >  بازداشت دو شهروند به دلیل انتشار ویدیو افتادن یک دانش آموز در صف مدرسه

بازداشت دو شهروند به دلیل انتشار ویدیو افتادن یک دانش آموز در صف مدرسه

خبرگزاری هرانا – معاون اجتماعی پلیس فتا ناجا از بازداشت دو شهروند به دلیل ضبط و انتشار ویدیوی افتادن یک دانش آموز در صف یکی از مدارس شهرستان ارومیه خبر داد و مدعی شد که این دانش آموز به بیماری کرونا مبتلا نبوده و به دلیل ضعف جسمانی به زمین افتاده است. در روزهای اخیر با توجه به نگرانی بسیاری از شهروندان نسبت به بازگشایی مدارس در دوران کرونا و فقدان تمهیدات لازم در مدارس در خصوص رعایت پرتوکل های مقابله با این بیماری ویدئویی از لحظه افتادن دانش آموزی در صف مدرسه در ارومیه به صورت گسترده ای در شبکه های مجازی منتشر شده و واکنش بسیاری را به همراه داشت.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از فارس، معاون اجتماعی پلیس فتا ناجا گفت: “عوامل ضبط و انتشار ویدیو افتادن دانش آموزی در صف مدرسه در ارومیه، به دلیل تشویش اذهان عمومی بازداشت شدند”.

رامین پاشایی در واکنش به انتشار کلیپی مبنی بر ابتلای یک دانش آموز به کرونا در مدرسه و غش کردن وی در صف، مدعی شد: “با توجه به بررسی‌ها مشخص شد که دانش‌آموز مذکور دچار کرونا نبوده است”.

پاشایی ادامه داد: “فردی که کلیپ را ضبط کرده بود و همچنین فردی که آن کلیپ را در فضای مجازی بارگذاری کرده بود، شناسایی و با دستور مقام قضایی بازداشت و تحویل مراجع قضایی شدند”.

در این گزارش به هویت افراد بازداشت شده و محل نگهداری آنها اشاره‌ای نشده است.

در روزهای اخیر با توجه به نگرانی بسیاری از شهروندان نسبت به بازگشایی مدارس در دوران کرونا و فقدان تمهیدات لازم در مدارس در خصوص رعایت پرتوکل های مقابله با این بیماری ویدئویی از لحظه افتادن دانش آموزی در صف مدرسه در ارومیه به صورت گسترده ای در شبکه های مجازی منتشر شده و واکنش بسیاری را به همراه داشت.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید