خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]
امروز چهارشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۹, 26th of October 2020      آخرين بروز رسانی در ۱۳۹۹/۰۶/۱۹ ساعت ۱۷:۵۹:۲۰

    خانه  > کودکان  >  کودک آزاری؛ پدری که فرزند ۳ ساله خود را وادار به مصرف مواد مخدر می کرد بازداشت شد

کودک آزاری؛ پدری که فرزند ۳ ساله خود را وادار به مصرف مواد مخدر می کرد بازداشت شد

خبرگزاری هرانا – رییس مرکز مبارزه با جرائم ملی و سازمان یافته پلیس فتا ناجا از دستگیری عامل انتشار فیلم وادار کردن کودک ۳ ساله به مصرف مواد مخدر در فضای مجازی خبر داد. این ویدئو که طی روزهای گذشته در شبکه های اجتماعی منتشر شده واکنش بسیاری از کاربران را به دنبال داشته است.

به گزارش خبرگزاری هرانا، به نقل از میزان، امروز چهارشنبه ۱۹ شهریورماه ۹۹، رییس مرکز مبارزه با جرائم ملی و سازمان یافته پلیس فتا ناجا اعلام کرد: عامل انتشار فیلم وادار کردن کودک ۳ ساله به مصرف مواد مخدر در فضای مجازی دستگیر شد.

سرهنگ مصطفی نوروزی گفت: در پی انتشار کلیپی مبنی بر وادار کردن استعمال مواد مخدر توسط پسر بچه ۳ ساله در فضای مجازی که باعث جریحه دار شدن احساسات عمومی و واکنش کاربران به انتشار کلیپ مذکور شده بود، کارشناسان پلیس فتا تحقیقات تخصصی خود را برای شناسایی و دستگیری متهم آغاز کردند.

وی افزود: در بررسی‌های فنی و کارشناسی صورت گرفته از سوی پلیس فتا، متهم در یکی از استان‌های کشور شناسایی و پس از هماهنگی با مقام قضائی، فرد مذکور که پدر کودک می‌باشد در یک عملیات پلیسی دستگیر شد.

این مقام انتظامی ادامه داد: متهم پس از مواجه با ادله جرم ضمن اعتراف به بزه ارتکابی برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی تحویل داده شد.

سرهنگ نوروزی خاطرنشان کرد: متهم؛ انگیزه اصلی خود را از این اقدام غیر انسانی، شوخی و سرگرمی در جمع خانوادگی اعلام و اقرار کرد که هرگز تصور نمی‌کردم این کلیپ که توسط یکی از اعضای خانواده تهیه و در فضای مجازی منتشرشده، واکنش منفی کاربران را به همراه داشته باشد.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید