خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > سایر گروهها  >  گزارشی از آخرین وضعیت وحید خزایی در زندان اوین

گزارشی از آخرین وضعیت وحید خزایی در زندان اوین

خبرگزاری هرانا – وحید خزایی، شهروندی که از تیرماه امسال پس از بازگشت به ایران به دلیل فعالیت در اینستاگرام بازداشت شده بود، در تاریخ ۴ شهریورماه از اندرزگاه عمومی زندان اوین به بند سازمان اطلاعات سپاه پاسداران موسوم به بند دو-الف منتقل شده است.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از دیدبان ایران، رضا گلپور، زندانی امنیتی در یادداشتی از انتقال وحید خزایی به بند سازمان اطلاعات سپاه پاسداران در زندان اوین در “شب پنجم ماه محرم” برابر با ۴ شهریورماه خبر داده است.

رضا گلپور در این یادداشت نوشته است: “متاسفم بگویم که شب پنجم ماه محرم امسال او را به بند امنیتی دوی الف اوین بردند و تا کنون به بند عمومی برنگشته است.”

این زندانی امنیتی در یادداشت خود با اشاره به بازداشت وحید خزایی در تاریخ ۴ تیرماه نوشته است که وی ۴۰ روز پس از بازداشت به بند عمومی منتقل شده است.

وحید خزایی، شهروندی که بیشتر از طریق صفحه اینستاگرام خود شناخته می‌شد در تاریخ ۴ تیرماه در فرودگاه بین‌المللی امام خمینی تهران توسط نیروهای امنیتی بازداشت شده بود.

خبرگزاری‌های داخلی پس از بازداشت وحید خزایی اعلام کردند که او از سال ۱۳۹۷ تحت پیگرد قانونی قرار داشته است.

لازم به ذکر است، وحید خزایی که سال‌ها پیش و در پی انتشار تصاویر  شخصی خود در اینستاگرام، توسط پلیس فتای نیروی انتظامی بازداشت شده بود، پس از تحمل یک دوره حبس کوتاه ‌مدت، با رضایت برخی شکات، از زندان آزاد شد. وی طی این مدت در ترکیه سکونت داشت.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید