خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > زنان  >  خشونت خانگی؛ قتل یک زن با ضربات چاقو توسط همسرش در شازند

خشونت خانگی؛ قتل یک زن با ضربات چاقو توسط همسرش در شازند

خبرگزاری هرانا – روز دوشنبه ۱۰ شهریور، یک زن در یکی از روستاهای شهرستان شازند در پی مشاجره خانوادگی، توسط همسر خود مورد اصابت ضربات چاقو قرار گرفت و پس از انتقال به بیمارستان، به دلیل شدت جراحات وارده جان خود را از دست داد. شوهر وی ساعتی پس از این حادثه بازداشت شد.

به گزارش خبرگزاری هرانا، به نقل از روزنامه ایران، محمود خلجی، معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان مرکزی گفت: “دوشنبه شب خبر قتل زنی جوان در یکی از مراکز درمانی استان به پلیس اعلام شد”.

وی افزود: “با شروع تحقیقات مشخص شد این زن ساکن یکی از روستا‌های شهرستان شازند بوده است. با حضور تیمی از مأموران انتظامی در این مرکز درمانی و در تحقیقات انجام شده از بستگان مقتول مشخص شد که وی از چند سال قبل با همسرش اختلافات شدیدی داشته و روز حادثه نیز برای پیگیری قضایی این اختلافات به همراه چند نفر از بستگانش به خانه همسرش رفته بوده است. اما بار دیگر درگیری‌ها و مشاجره‌های لفظی شدت گرفته و در حین درگیری، شوهر این خانم با کارد آشپزخانه به او ضربه‌ای وارد می‌کند که منجر به مصدومیت شدید و در نهایت مرگ این خانم جوان می‌شود”.

در این گزارش آمده است، شوهر وی ساعتی بعد از وقوع قتل دستگیر شد.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان مرکزی خاطرنشان کرد:‌ “در این خصوص پرونده‌ای تشکیل شده و در حال سیر مراحل قانونی است”.

شهرستان “شازند” یکی از شهرستانهای استان مرکزی می باشد.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید