خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > اصناف, سایر گروهها, کارگران  >  دستکم ۶ تجمع اعتراضی برگزار شد

دستکم ۶ تجمع اعتراضی برگزار شد

خبرگزاری هرانا – طی روز گذشته و امروز چهار‌شنبه ۵ شهریورماه، تعدادی از کارگران نیشکر هفت تپه در هفتاد و سومین روز از اعتصابشان در مقابل ساختمان فرمانداری شهر شوش، گروهی از حواله‌داران شرکت خودروسازی آذویکوی تبریز در مقابل ساختمان استانداری آذربایجان شرقی، جمعی از کارگران شهرداری منطقه سه خرم آباد در مقابل ساختمان شهرداری این شهرستان، عده‌ای از بازنشستگان اهواز در اداره تامین اجتماعی این شهرستان، تنی چند از رانندگان تاکسی مشهد در خیابان احمدآباد این شهرستان و شماری از مرغداران استان کردستان در مقابل اداره جهاد کشاورزی این استان با برگزاری تجمعاتی اعتراضی خواستار رسیدگی به مطالبات خود شدند.

به گزارش خبرگزاری هرانا، به نقل از سندیکای کارگران نیشکر هفت تپه، امروز چهارشنبه ۵ شهریور ۹۹، کارگران نیشکر هفت تپه در هفتاد و سومین روز از اعتصابشان با تجمع در مقابل ساختمان فرمانداری شهر شوش خواستار رسیدگی به مطالباتشان شدند.

معترضان اهم مطالبات خود را پرداخت معوقات مزدی، رسیدگی به وضعیت شغلی، تعیین تکلیف شرکت، بازگشت به کار همکاران اخراج شده، ابطال واگذاری شرکت به بخش خصوصی و همچنین تمدید مهلت دفترچه‌های درمانی، عنوان کرده‌اند.

تجمع حواله دارن آذویکو

به گزارش اتحادیه آزاد کارگران ایران، امروز چهارشنبه ۵ شهریورماه ۱۳۹۹، گروهی از حواله‌داران شرکت خودروسازی آذویکوی تبریز در مقابل ساختمان استانداری آذربایجان شرقی تجمع کردند.

تجمع کنندگان علت حضور خود در این تجمع را اعتراض بە عدم تحویل خودروهای ثبت نامی علیرغم گذشت دو سال عنوان کردند.

تجمع مرغداران استان کردستان

به گزارش موکریان، امروز چهارشنبه ۵ شهریور ۹۹، جمعی از مرغداران استان کردستان در اعتراض به عدم دسترسی به خوراک طیور با قیمت های مصوب و تخلفات سازمان صنعت، معدن و تجارت و سازمان جهاد کشاورزی تجمع و بیانیه‌ای نیز در این رابطه خطاب به استاندار کردستان نوشتند که به امضای ۱۵۸ تن از آنان رسیده است.

بر اساس این گزارش، اعتراضات مرغداران و سردرگمی در این حوزه در حالیست که قیمت مرغ در ماه‌های اخیر جهش سرسام آوری داشته و هر کیلو مرغ پرکنده به نزدیک ۱۸ هزار تومان رسیده است.

تجمع کارگران شهرداری منطقه سه خرم آباد

به گزارش ایران اینترنشنال، امروز چهارشنبه ۵ شهریورماه ۱۳۹۹، جمعی از کارگران شهرداری منطقه سه خرم آباد اعتصاب کرده و در مقابل ساختمان شهرداری این شهرستان دست به تجمع اعتراضی زدند.

معترضان با حضور در این تجمع خواستار پرداخت دستمزدها و حقوق معوقه خود و همکارانشان شدند.

تجمع بازنشستگان اهواز

به گزارش ایران اینترنشنال، روز سه‌شنبه ۴ شهریورماه ۱۳۹۹، گروهی از بازنشستگان اهواز در اعتراض به لحاظ نکردن سختی کار و عدم اجرای طرح همسان سازی در اداره تامین اجتماعی این شهرستان تجمع کردند.

پیشتر مقام‌های مسئول اعلام کرده بودند که همسان‌سازی از اول مرداد ماه اجرا می‌شود و حداقل حقوق بازنشستگان به ۲ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان خواهد رسید.

تجمع رانندگان تاکسی مشهد

به گزارش اتحادیه آزاد کارگران ایران، روز سه‌شنبه ۴ شهریورماه ۱۳۹۹، جمعی از رانندگان تاکسی مشهد در اعتراض به پایین بودن نرخ کرایه در خیابان احمد آباد این شهرستان تجمع کردند.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید