خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > کارگران  >  دستکم ۳ تجمع اعتراضی برگزار شد

دستکم ۳ تجمع اعتراضی برگزار شد

خبرگزاری هرانا – امروز شنبه ۱۸ مردادماه، کارگران نیشکر هفت تپه در پنجاه و پنجمین روز از اعتصابشان در مقابل فرمانداری شهر شوش، شماری از کارگران نیروگاه سیکل ترکیبی اورمیه در مقابل این نیروگاه و جمعی از کارگران بازنشسته شرکت میان آب شهرستان شوش در مقابل فرمانداری این شهر، با برگزاری تجمعاتی اعتراضی خواستار رسیدگی به مطالبات خود شدند.

به گزارش خبرگزاری هرانا، به نقل از سندیکای کارگران نیشکر هفت تپه، امروز شنبه ۱۸ مردادماه ۱۳۹۹، کارگران نیشکر هفت تپه در پنجاه و پنجمین روز از اعتصابشان با تجمع در مقابل فرمانداری  شهر شوش خواستار رسیدگی به مطالباتشان شدند.

معترضان اهم مطالبات خود را پرداخت معوقات مزدی، رسیدگی به وضعیت شغلی، تعیین تکلیف شرکت، بازگشت به کار همکاران اخراج شده، ابطال واگذاری شرکت به بخش خصوصی و همچنین تمدید مهلت دفترچه‌های درمانی، عنوان کرده‌اند.

تجمع کارگران بازنشسته شرکت میان آب شهرستان شوش

به گزارش اتحادیه آزاد کارگران ایران، امروز شنبه ۱۸ مردادماه ۱۳۹۹، جمعی از کارگران بازنشسته شرکت میان آب شهرستان شوش، با تجمع در مقابل فرمانداری این شهرستان خواستار رسیدگی به مطالبات صنفی خود شدند.

تجمع کنندگان خواستار پرداخت حق سنوات خود طبق رأی اداره هیئت حل اختلاف و هیئت تشخیص اداره کار و نیز اجرای ماده ۲۶ قانون کار شدند.

تجمع کارگران نیروگاه سیکل ترکیبی اورمیه

به گزارش اتحادیه آزاد کارگران ایران، امروز شنبه ۱۸ مردادماه ۱۳۹۹، شماری از کارگران نیروگاه سیکل ترکیبی اورمیه در مقابل این نیروگاه دست به تجمع اعتراضی زدند.

کارگران دلیل این تجمع را عدم پرداخت معوقات مزدی خود عنوان کردند.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید