خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > سایر گروهها  >  قرارگاه قدس سپاه؛ از بازداشت “عامل انفجار بمب صوتی” در زاهدان خبر داد

قرارگاه قدس سپاه؛ از بازداشت “عامل انفجار بمب صوتی” در زاهدان خبر داد

خبرگزاری هرانا – قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه، از بازداشت یک فرد تحت عنوان “عامل اقدام تروریستی در خیابان صدرا زیبا شهر زاهدان” خبر داد. همزمان وزارت اطلاعات نیز طی اطلاعیه ای از بازداشت اعضای یک تیم در این خصوص خبر داده است.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از صداوسیما، قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه اعلام کرد: “عامل انفجار مواد منفجره صوتی در خیابان صدرا زیبا شهر زاهدان بازداشت و پیگیری‌های لازم برای دستگیری سایر عوامل دخیل در این اقدام تروریستی ادامه دارد”.

همچنین طی روز جاری وزارت اطلاعات نیز طی اطلاعیه ای از بازداشت چندین تن تحت عنوان “اعضای یک تیم وابسته به گروه‌های تروریستی” خبر داده است.

در این گزارش آمده است، بامداد روز چهارشنبه، ۱۵مرداد ۹۹، در پی انفجار شیء صوتی در مسیر گشت انتظامی در زاهدان ۴نفر از پرسنل ناجا آسیب دیدند.

لازم به ذکر است در این اطلاعیه اشاره ای به تعداد و هویت افراد بازداشت شده نشده است.

هر چند لازم است مسئولان اقدامات تروریستی، پاسخگو نگاه داشته شوند، اما نظر به سوابق دستگاه امنیتی بیم آن وجود دارد که تحت تاثیر شرایط پس از این حادثه افرادی مورد برخورد شتابزده قرار گیرند که نقشی در این حادثه نداشته باشند یا از شیوه های غیرانسانی برای بازجویی یا مجازات عوامل حادثه استفاده شود.

 

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید