خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > اندیشه و بیان, سایر گروهها  >  بازداشت ۸ شهروند در استان کرمانشاه توسط نیروهای امنیتی

بازداشت ۸ شهروند در استان کرمانشاه توسط نیروهای امنیتی

خبرگزاری هرانا – روز پنج‌شنبه ۱۶ مرداد، یحیی صیدمرادی، آرش دارابی و افشین صیدمرادی شهروندان ساکن شهرستان دالاهو توسط نیروهای امنیتی بازداشت و به مکان نامعلومی منتقل شدند. بازداشت این شهروندان بدون ارایه مجوز قضایی و همراه تفتیش منزل و ضبط وسایل شخصی آنان صورت گرفته است. همچنین طی روزهای اخیر، ۵ شهروند دیگر نیز در شهرستان پاوه توسط نیروهای اطلاعات سپاه بازداشت شدند.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از کردپا، بامداد روز پنج‌شنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۹، سه شهروند ساکن شهرستان دالاهو توسط نیروهای امنیتی بازداشت و به مکان نامعلومی منتقل شدند.

در این گزارش هویت افراد بازداشت شده “یحیی صیدمرادی ١٩ ساله، آرش دارابی ١٨ ساله و افشین صیدمرادی ٢٠ ساله”، همگی اهل روستای “داراب” از توابع بخش ریژاو شهرستان دالاهو عنوان شده است.

بر اساس این گزارش، بازداشت این شهروندان بدون ارائه حکم قضایی صورت گرفته است و نیروهای امنیتی پس از بازداشت، اقدام به تفتیش منزل و ضبط وسایل شخصی آنان کردند.

تاکنون از دلایل بازداشت و محل نگهداری این سه شهروند اطلاعی در دسترس نیست.

بنا بر خبری دیگر، طی روزهای اخیر، پنج شهروند اهل بانه، در شهرستان پاوه توسط نیروهای سپاه پاسداران بازداشت شدند.

در این گزارش به نقل از یک منبع مطلع آمده است، نیروهای سپاه پاسداران این پنج شهروند بانەای را از بابت اتهام همکاری با یکی از احزاب مخالف نظام در محلی به نام “آرامگاه” در خانه یک شهروند پاوەای بازداشت و به کرمانشاه منتقل کردند.

در این گزارش به هویت این پنج شهروند بازداشت شده اشاره ای نشده است.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید