خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > کارگران  >  معوقات مزدی پزشکان و پرستاران بیمارستان‌های دولتی شیراز

معوقات مزدی پزشکان و پرستاران بیمارستان‌های دولتی شیراز

خبرگزاری هرانا – دبیر شورای استادان دانشگاه علوم پزشکی شیراز، از عدم پرداخت مطالبات مزدی پزشکان و پرستاران مراکز آموزشی و درمانی و بیمارستان‌های دولتی شیراز خبر داد و گفت که پزشکان ۱۵ ماه و پرستاران نیز هفت ماه مطالبات معوق دارند.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از تسنیم، دبیر شورای استادان دانشگاه علوم پزشکی شیراز گفت: “در حالی که پزشکان و پرستاران در خط اول مقابله با کرونا قرار دارند و روزهای سختی را می‌گذرانند، چند ماه مطالبات معوق‌شان هنوز پرداخت نشده است”.

سید امیررضا مصباحی اظهار کرد: “پزشکان مراکز آموزشی و درمانی و بیمارستان‌های دولتی شیراز ۱۵ ماه و پرستاران نیز هفت ماه مطالبات معوق دارند”.

وی افزود: “با توجه به بحران اخیر کرونا و فداکاری مثال‌زدنی کادر درمان توقع کادر درمان این است که حداقل‌های در نظر گرفته شده برای آنان پرداخت شود”.

رئیس بیمارستان شهید رجایی شیراز ادامه داد: “در سفر اخیر رئیس سازمان بودجه این موضوع را مطرح کردم و دکتر نوبخت نیز مدعی شد که اعتبار لازم برای پرداخت معوقات پزشکان و پرستاران تخصیص داده شده است.”

دبیر شورای اساتید دانشگاه علوم پزشکی شیراز تصریح کرد: “کادر درمان منتظر هستند اظهارات رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور به صراحت و چندین باره مطرح کرد که تمام مبالغ لازم برای تسویه حساب و به روز کردن مطالبات کادر درمان لازم بوده تخصیص داده شده محقق شود”.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید