خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > اندیشه و بیان  >  با تمدید قرار بازداشت؛ رضا رمضانی به زندان دیزل آباد کرمانشاه منتقل شد

با تمدید قرار بازداشت؛ رضا رمضانی به زندان دیزل آباد کرمانشاه منتقل شد

خبرگزاری هرانا – رضا رمضانی، شهروند ساکن شهرستان اسلام آباد غرب، با تمدید قرار بازداشت به زندان دیزل آباد کرمانشاه منتقل شد. وی پیشتر  در تاریخ ۱۰ تیرماه ۹۹، توسط نیروهای امنیتی در شهر اسلام آباد غرب بازداشت شده بود.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از کردپا، طی روزهای اخیر، قرار بازداشت رضا رمضانی، فرزند اسفندیار اهل شهرستان اسلام‌آبادغرب به مدت دو ماه تمدید و سپس به زندان دیزل‌آباد کرمانشاه منتقل شده است.

آقای رمضانی پیشتر در تاریخ ۱۰ تیرماه ۱۳۹۹، توسط نیروهای اطلاعات سپاه، در منزل شخصی خود در شهرستان اسلام آباد غرب بازداشت و به بازداشتگاه اطلاعات سپاه منتقل شده بود.

ماموران در زمان بازداشت، اتهام مطروحه علیه وی را توهین به مقدسات عنوان کرده‌اند.

گفته می‌شود بازداشت این شهروند به دلیل فعالیت در فضای مجازی صورت گرفته است.

در تاریخ ۱۱ تیرماه سال جاری نیز دادستان عمومی و انقلاب شهرستان اسلام آباد غرب از بازداشت یک شهروند که وی را “سرشبکه اصلی جریان ضد دین مقدس اسلام و فرقه انحرافات دینی مذهبی” خوانده است توسط ماموران اطلاعات سپاه خبر داد. ملایری، دادستان عمومی و انقلاب شهرستان اسلام آباد غرب بدون اشاره به هویت و وضعیت کنونی وی و با اشاره به اینکه شهروند بازداشت شده به مقامات قضایی تحویل داده شده، اتهامات مطروحه علیه وی را “توهین به مقدسات” و “تبلیغ علیه نظام” عنوان کرده بود.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید