خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > سایر گروهها, کارگران  >  دستکم ۶ تجمع اعتراضی برگزار شد

دستکم ۶ تجمع اعتراضی برگزار شد

خبرگزاری هرانا – امروز شنبه ۴ مردادماه، شماری از پرسنل و کادر درمانی بیمارستان شهید جلیل یاسوج در مقابل ساختمان استانداری کهگیلویه و بویراحمد، شماری از کارگران شرکت هپکو، شماری از کارمندان بیمارستان های تامین اجتماعی اصفهان و شیراز، کارگران نیشکر هفت تپه در چهل و یکمین روز از اعتصابشان در مقابل دفتر نماینده شهر شوش و گروهی از آزادگان و جانبازان بازنشسته مجتمع دخانیات گیلان در مقابل ساختمان این شرکت با برگزاری تجمعاتی اعتراضی خواستار رسیدگی به مطالبات خود شدند.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از ایلنا، امروز شنبه ۴ مردادماه ۱۳۹۹، شماری از پرسنل و کادر درمانی بیمارستان شهید جلیل یاسوج در اعتراض به عدم پرداخت حقوق و مطالبات مزدی خود در مقابل ساختمان استانداری کهگیلویه و بویراحمد، دست به تجمع اعتراضی زدند.

بر اساس این گزارش، حدود ۳۰۰ نفر در بخش خدماتی و درمانی بیمارستان جلیل یاسوج مشغول کارند که کارانه و اضافه‌کاری آنها طی ۲۰ ماه گذشته پرداخت نشده است. همچنین پاداش دوران کرونا (حدود ۵ ماه) که برای تمامی کادر درمان در کشور درنظر گرفته شده نیز به حساب آنها واریز نشده است.

تجمع شماری از کارگران شرکت هپکو

به گزارش مهر، امروز شنبه ۴ مردادماه ۱۳۹۹، شماری از کارگران شرکت هپکو در اعتراض به عدم پرداخت معوقات مزدی و نامعلوم بودن وضعیت شغلی خود دست به تجمع اعتراضی زدند.

رضا عبدلی، رییس شورای کارگری شرکت هپکو اراک با بیان اینکه آخرین حقوق پرداختی به کارگران اردیبهشت ماه جاری بوده است گفت: “حقوق ۲ ماه (خرداد و تیر ماه) آن‌ها پرداخت نشده است و مدیرعامل شرکت نیز در مجموعه حضور ندارد”.

تجمع کارمندان بیمارستان های تامین اجتماعی اصفهان و شیراز

به گزارش اتحادیه آزاد کارگران ایران، امروز شنبه ۴ مردادماه ۱۳۹۹، شماری از کارمندان بیمارستان های تامین اجتماعی اصفهان و شیراز در اعتراض به عدم دریافت مطالبات صنفی خود دست به تجمع اعتراضی زدند.

کارمندان تامین اجتماعی در این خصوص گفتند: “هنوز با حکم فروردین ۹۸ حقوق میگیریم و افزایش سال ۹۹ را برای ما نزده اند”.

تجمع کارگران نیشکر هفت تپه

به گزارش سندیکای کارگران نیشکر هفت تپه، امروز شنبه ۴ مردادماه ۱۳۹۹، کارگران نیشکر هفت تپه در چهل و یکمین روز از اعتصابشان با تجمع در مقابل دفتر نماینده شهر شوش خواستار رسیدگی به مطالباتشان شدند.

معترضان اهم مطالبات خود را پرداخت معوقات مزدی، رسیدگی به وضعیت شغلی، تعیین تکلیف شرکت، بازگشت به کار همکاران اخراج شده، ابطال واگذاری شرکت به بخش خصوصی و همچنین تمدید مهلت دفترچه‌های درمانی، عنوان کرده‌اند.

تجمع گروهی از آزادگان و جانبازان بازنشسته مجتمع دخانیات گیلان

به گزارش اتحادیه آزاد کارگران ایران، امروز شنبه ۴ مردادماه ۱۳۹۹، گروهی از آزادگان و جانبازان بازنشسته مجتمع دخانیات گیلان با تجمع در مقابل ساختمان این شرکت خواستار رسیدگی به مطالبات خود شدند.

تجمع کنندگان ضمن اعتراض به سوء مدیریت مسئولان این شرکت و استخدام مجدد بازنشستگان، خواستار اجرای قانون “تبدیل وضعیت استخدامی فرزندان ایثارگران” شدند.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید