خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > بهداشت و محیط زیست  >  بازداشت متهم به انتشار تصاویر آزار حیوانات در سردشت

بازداشت متهم به انتشار تصاویر آزار حیوانات در سردشت

خبرگزاری هرانا – رئیس پلیس فتا شهرستان سردشت از بازداشت عامل انتشار تصاویر حیوان آزاری در این شهرستان خبر داد. به گفته وی در تحقیقات بعمل آمده، متهم به بزه ارتکابی اعتراف و اعلام کرده که کلیپ‌هایی از آزار حیوانات را تهیه و برای سرگرمی در صفحه اینستاگرامی خود بارگزاری می‌ کرده است.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از رکنا، شهرام افشاریان، رئیس پلیس فتا شهرستان سردشت از بازداشت عامل انتشار کلیپ حیوان آزاری در این شهرستان خبر داد.

رئیس پلیس فتا شهرستان سردشت در تشریح این خبر گفت: “کارشناسان پلیس فتا این شهرستان با رصد و پایش مستمر فضای مجازی اقدام به شناسایی صفحه‌ای در شبکه اجتماعی اینستاگرام کردند که کلیپ‌هایی از حیوان آزاری را بارگزاری کرده بود که این امر موجب تشویش اذهان عمومی و دوستاران محیط زیست شده بود”.

وی ادامه داد: “گرداننده پیج مذکور شناسایی و با دستور مقام قضایی فرد خاطی دستگیر و به این پلیس انتقال داده شد”.

افشاریان افزود: “در تحقیقات بعمل آمده، متهم مورد نظر به بزه ارتکابی خود اعتراف و اعلام داشت که کلیپ‌هایی از حیوان آزاری را تهیه و برای تفریح و سرگرمی در صفحه اینستاگرامی خود بارگزاری می‌ کرده است”.

وی با بیان اینکه انتشار کلیپ و تصاویر حیوان آزاری در فضای مجازی جرم تلقی می‌شود، گفت: “با عاملان انتشار اینگونه محتوا که موجب جریحه‌دار شدن احساسات شهروندان می‌گردد، برابر قانون برخورد خواهد شد”.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید