خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > اندیشه و بیان  >  بازداشت کوتاه مدت و بازجویی از یک عکاس خبری در حراست بیمارستان ولیعصر زنجان

بازداشت کوتاه مدت و بازجویی از یک عکاس خبری در حراست بیمارستان ولیعصر زنجان

خبرگزاری هرانا – امروز پنجشنبه ۱۲ تیرماه، عکاس پایگاه خبری صدای زنجان که در بیمارستان ولیعصر حاضر و چند عکس از وضعیت این بیمارستان تهیه کرده بود، توسط ماموران نیروی انتظامی به حراست بیمارستان منتقل و مدتی را در اتاق حراست این بیمارستان بازداشت و بازجویی شد. گفته می‌شود یکی از خبرنگاران پایگاه خبری همدلی زنجان نیز روز گذشته با رفتاری مشابه از سوی مسئولین بیمارستان ولیعصر روبرو شده بود.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از  عصرایران، امروز پنجشنبه ۱۲ تیرماه ۱۳۹۹، یکی از عکاسان خبری پایگاه خبری صدای زنجان در حال اطلاع‌رسانی از یک سوژه‌ی مردمی در بیمارستان ولیعصر زنجان توسط ماموران حراست و نیروی انتظامی به مدت یک ساعت بازداشت شده و مورد بازجویی قرار گرفت.

بر اساس این گزارش، در جریان این اقدام، حراست بیمارستان سعی در توقیف لوازم و گوشی تلفن همراه خبرنگار-عکاس صدای زنجان داشت و حتی تهدید به تخلیه تلفن همراه نیز کرد.

گفته می‌شود مدیرمسئول و خبرنگاران صدای زنجان پس از اطلاع از موضوع در محل حاضر شدند اما همگی از سوی مامور نیروی انتظامی حاضر در محل تهدید به بازداشت شدند که در نهایت با تماس مسئولان دانشگاه علوم پزشکی و بیمارستان بازداشت خبرنگار صدای زنجان پایان یافت اما موضوع از سوی رسانه صدای زنجان در حال پیگیری است.

گفتنی است تیم خبری پایگاه خبری همدلی زنجان هم دیروز با وجود هماهنگی با حراست بیمارستان ولیعصر زنجان در کمال تعجب با مشکل مشابهی مواجه شدند.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید