خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > اعدام  >  رهایی یک زندانی از اعدام در کرمانشاه

رهایی یک زندانی از اعدام در کرمانشاه

خبرگزاری هرانا – یک زندانی در کرمانشاه که پیشتر از بابت اتهام “قتل” به اعدام محکوم شده بود با گذشت اولیای دم از مرگ رهایی یافتند.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از میزان، یک زندانی در شهرستان کرمانشاه که پیشتر از بابت اتهام “قتل” به اعدام محکوم شده بود از چوبه دار رهایی یافت.

جبار تجری، رییس شورا‌های حل اختلاف استان کرمانشاه در این خصوص گفت: “در پی درخواست ازدواج فردی با خانواده‌ مقتول، متاسفانه از طرف خانواده‌ زوجه مخالفت شدید صورت می‌پذیرد و همین امر موجبات کدورت و درگیری بین پدر زوجه و مقتول می شود و متاسفانه موجب قتل و کشته شدن احدی از این خانواده می شود”.

وی ادامه داد: “پس از ورود مراجع انتظامی و تشکیل پرونده‌ مقدماتی و دستگیری متهم به قتل و اعزام به دادسرای شهرستان اسلام آباد غرب، بازجویی‌های اولیه و تکمیل پرونده انجام که نهایتا حکم اعدام متهم به قتل صادر می‌شود”.

رییس ستاد تالیف قلوب استان کرمانشاه ادامه داد: “این پرونده به درخواست خانواده‌ متهم و دستور دادستان دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان اسلام آباد غرب به ستاد تالیف قلوب ارجاع و پس از تشکیل جلسات متوالی در شهرستان و مرکز استان و تلاش‌های شبانه روزی و بی وقفه ستاد تالیف قلوب استان و خصوصا تلاش‌های بی شائبه رییس شعبه ۴۴ و دیگر اعضا در حضور دادستانی شهرستان اسلام آباد غرب رضایت بی قید و شرط این خانواده اخذ و پرونده‌ای دیگر ختم به خیر و سازش شد”.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید