خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > زنان, سایر گروهها  >  بازداشت متهم به آزار جنسی ۳ دختر جوان در اراک

بازداشت متهم به آزار جنسی ۳ دختر جوان در اراک

خبرگزاری هرانا – یک متهم به آزار جنسی ۳ دختر جوان در اراک بازداشت شد. وی خود را دکتری مقیم یکی از ایالت‌های آمریکا معرفی کرده و با وعده ازدواج به دختران جوان، آنان را مورد آزار جنسی قرار داده و از آنان اخاذی کرده است.

به گزارش خبرگزاری هرانا، به نقل از همشهری، متهم به آزار جنسی ۳ دختر جوان در استان مرکزی بازداشت شد.

محمود خلجی معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان مرکزی در این باره گفت: “با آغاز تحقیقات تخصصی مأموران پلیس مشخص شد که این فرد در فضای مجازی خود را استاد دانشگاه و مقیم یکی از ایالت‌های آمریکا معرفی می‌کند و با وعده ازدواج به دختران جوان به خانواده‌های ثروتمند نزدیک می‌شود”.

این مقام انتظامی تصریح کرد: “در تکمیل تحقیقات پلیس، سه نفر از دختران جوانی که به این روش مورد آزار قرار گرفته بودند، شناسایی شدند و مشخص شد که این فرد، مبلغ ۵۰ میلیون تومان هم از آنان اخاذی کرده است”.

خلجی افزود: “متهم در حین تردد در شهر اراک دستگیر شد و با توجه به اسناد و مدارک به دست آمده به جرم خود اعتراف کرد و مدعی شد به بهانه ازدواج و دریافت اقامت آمریکا دختران را فریب می‌داد و از آنها سوءاستفاده می‌کرد”.

به گفته این مقام انتظامی استان مرکزی، متهم پس از تکمیل پرونده به مرجع قضایی معرفی شد.‌

گفتنی است در ادبیات عرفی رسانه های دارای مجوز از کلمه آزار و اذیت برای اشاره به تجاوز و اشکال مختلف آسیب های جنسی استفاده می شود.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید