خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > زنان, کودکان  >  آزار جنسی دختر ۱۶ ساله در تهران

آزار جنسی دختر ۱۶ ساله در تهران

خبرگزاری هرانا – یک دختر ۱۶ ساله‌ در تهران که با دعوت یکی از دوستانش در یک مهمانی حاضر شده بود، توسط ۲ پسر جوان مورد آزار جنسی قرار گرفت. با شکایت این دختر دستور بازداشت دوست قربانی و دو پسر جوان صادر شد.

به گزارش خبرگزاری هرانا، به نقل از رکنا، جمعه گذشته زن جوانی به‌همراه دختر ۱۶ ساله‌اش در پی مراجعه به کلانتری از چند جوان و نوجوان دیگر به اتهام اذیت و آزار دخترش شکایت کرد.

دختر نوجوان در تحقیقات گفت: “دو سال قبل در مسیر باشگاه ورزشی با دختری به‌ نام سحر آشنا و دوست شدم. شامگاه پنجشنبه او مرا به یک میهمانی در خانه دوستش دعوت کرد. آن شب مادرم مرا به محل میهمانی رساند اما چون می‌دانستم که به غیر از سحر دوستانش هم داخل خانه هستند و نمی‌خواستم مادرم از این ماجرا با خبر شود به مادرم گفتم میهمانی دخترانه است. بعد از رفتن مادرم وارد خانه شدم به غیر از سحر، دو پسر جوان هم داخل خانه بودند”.

وی ادامه داد: “آنها به من نوشیدنی تعارف کردند و من هم آن را خوردم، اما دقایقی بعد حالم بد شد و سحر هم آنجا را ترک کرد. من بی‌هوش شدم و بعد از اینکه به هوش آمدم متوجه شدم آن دو پسر به من تعرض کرده‌اند. ابتدا به مادرم زنگ زدم و گفتم حالم بد است. آن شب حرفی از آن ماجرای تلخ نزدم اما فردای آن روز موضوع را برای مادرم تعریف کردم”.

با شکایت این دختر، بازپرس جنایی دستور بازداشت دو پسر جوان و سحر را صادر کرد.

گفتنی است در ادبیات عرفی رسانه های دارای مجوز از کلمه آزار و اذیت برای اشاره به تجاوز و اشکال مختلف آسیب های جنسی استفاده می شود.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید