خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]
امروز پنجشنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۹, 6th of May 2021      آخرين بروز رسانی در ۱۳۹۹/۰۳/۲۲ ساعت ۲۳:۴۶:۱۰

    خانه  > اصناف, کارگران  >  دستکم ۲ تجمع اعتراضی برگزار شد

دستکم ۲ تجمع اعتراضی برگزار شد

خبرگزاری هرانا – روز چهارشنبه ۲۱ خرداد، جمعی از کسبه مجتمع تجاری زیتون در بندرعباس در مقابل فرمانداری این شهرستان و شماری از کارگران بیکار شده واحد تعمیرات مجتمع کشت و صنعت هفت تپه در محوطه داخلی این کارخانه در تجمعاتی اعتراضی خواستار رسیدگی به مطالبات خود شدند.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از ایلنا، امروز پنج شنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۹، جمعی از کسبه مجتمع تجاری زیتون در شهرستان بندرعباس در اعتراض به تعطیلی محل کسب خود در مقابل فرمانداری این شهرستان تجمع کردند.

بر اساس این گزارش، سه‌شنبه ۲۰ خرداد مجتمع تجاری زیتون بندرعباس به‌علت “رعایت نکردن الزام‌های بهداشتی کرونا” از سوی تیم‌های نظارتی مرکز بهداشت پلمب شد.

تجمع کارگران بیکار شده واحد تعمیرات مجتمع کشت و صنعت هفت تپه

روز چهارشنبه ۲۱ خرداد ماه ۱۳۹۹، جمعی از کارگران بیکار شده واحد تعمیرات مجتمع کشت و صنعت هفت تپه با تجمع در محوطه داخلی این کارخانه، خواستار مشخص شدن وضعیت شغلی خود شدند.

بر اساس این گزارش، تعداد کارگران تعدیل شده از جانب مدیریت مجموعه به حدود ۷۰ نفر می‌رسد و قرارداد آنها از صبح روز شنبه ۴ خردادماه، با سوابق ۲ تا سه سال همزمان با پایان فصل بهره‌برداری، فسخ شده است.

کارگران اعتقاد دارند که واحد تعمیرات کارخانه نیشکر هفت تپه هنوز به کارگران فنی برای انجام تعمیر ماشین‌آلات و تجهیزات کارخانه همزمان با اتمام فصل بهره‌برداری نیازمند است اما کارفرما معتقد است ماهیت کار این کارگران فصلی است و آنها باید با پایان یافتن فصل بهره‌برداری نیشکر مانند دیگر کارگران فصلی محل کار خود را تا فصل کاری بعد ترک کنند.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید