خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > زنان, سایر گروهها  >  بازداشت متهم به آزار جنسی دختری ۱۸ ساله در مشهد

بازداشت متهم به آزار جنسی دختری ۱۸ ساله در مشهد

خبرگزاری هرانا – متهم به تجاوز به دختری ۱۸ ساله در مشهد بازداشت شد. به گفته این دختر جوان، متهم که پسر صاحب خانه‌ی آن‌ها بوده است، به همراه چند تن دیگر او را ربوده و پس از ضرب و شتم مورد آزار جنسی قرار داده است.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از خراسان، متهم به آزار جنسی دختری ۱۸ ساله در مشهد بازداشت شد.

این دختر جوان مزاحمت، آدم ربایی و آزار جنسی توسط متهم را بدین صورت روایت کرده است: “پدرم کارگری ساده است و با توجه به درآمد اندک وی و افزایش اجاره بهای منازل محبور بودیم خانه ای ارزان قیمت اجاره کنیم، از طریق یکی از بنگاه داران منزلی را در منطقه طلاب مشهد پیدا کردیم که مالک آن در شهرستان زندگی می کرد. برای نوشتن قرارداد من هم به همراه پدرم به بنگاه املاک رفتم تا پدر کم سوادم را هنگام تنظیم اجاره نامه یاری کنم. بالاخره قولنامه نوشته شد و من شماره تلفنی را که خط آن به نام پدرم بود برای ثبت در اجاره نامه به بنگاه دار دادم در حالی که آن خط تلفن دست من بود و من برای امور تحصیلی از آن استفاده می‌کردم.

هنوز یک هفته از اجاره منزل‌مان نگذشته بود که مزاحمت تلفنی با ارسال پیامک در فضای مجازی شروع شد. البته این مزاحمت ها با خط تلفن ثابت منزل مان نیز ادامه یافت. آن جوان مزاحم که خودش را یک دوست و آشنا معرفی می کرد در تلاش بود با من در فضای مجازی ارتباطی عاشقانه برقرار کند. از طرف دیگر من نیز خیلی کنجکاو بودم تا از پشت پرده این ماجرا سردر بیاورم که آن جوان چگونه شماره تلفن منزل و همراه مرا به دست آورده است. با این حال به درخواست های آن جوان اهمیتی نمی دادم به طوری که این موضوع را از پدر و مادرم نیز پنهان کردم و سخنی در این باره نگفتم اما این مزاحمت ها پایانی نداشت تا این که فهمیدم آن جوان مزاحم پسر صاحبخانه ای است که منزل را از پدرش اجاره کرده ایم و او شماره تلفن ها را از روی اجاره نامه تنظیمی یادداشت کرده بود چرا که می دانست آن خط تلفن در اختیار من است. وقتی متوجه ماجرا شدم که حدود دو ماه از این موضوع گذشته بود و من به ناچار شماره تلفن او را در فضای مجازی مسدود کردم ولی آن جوان که خود را «م-ت» معرفی می کرد دست بردار نبود و با خطوط تلفن مختلف همچنان به مزاحمت‌هایش ادامه می‌داد.

با آن که خیلی از این ماجرا ناراحت بودم و عذاب می کشیدم ولی باز هم اهمیتی ندادم و به کسی چیزی نگفتم تا این که در نزدیکی منزل مان زمانی که به تنهایی قصد رفتن به خانه را داشتم ناگهان یک خودروی ریو سفید رنگ متوقف شد و سرنشینان آن مرا به زور داخل خودرو انداختند. اگرچه با جیغ و فریادهای دلخراش من چند نفر از اهالی محل متوجه ربودن من شدند اما راننده خودرو با سرعت وحشتناکی به داخل کوچه پس کوچه ها پیچید و به طرف بیابان های اطراف منطقه سیدی مشهد حرکت کرد. آن جا بود که فهمیدم جوان راننده همان «م-ت» است. التماس کردم کاری به من نداشته باشند و رهایم کنند ولی او نه تنها به گریه ها و اشک های من توجهی نکرد بلکه با دوستان دیگرش تماس گرفت و مرا به منزل مجردی یک چوپان در اطراف منطقه سیدی بردند و با تهدید و کتک کاری مورد آزار و اذیت قرار دادند. تا صبح کتکم زدند و تهدیدم کردند.

بعد از آن هم «م-ت» مرا تهدید کرد که اگر درباره این ماجرا به کسی چیزی بگویم بلایی بدتر از این به سرم می آورند. من هم اشک ریزان به او قول دادم که هیچ وقت این ماجرا را برای کسی بازگو نخواهم کرد. وقتی اعتماد «م-ت» جلب شد و ترس و وحشتم را دید مرا دوباره سوار خودرو کرد و در نزدیکی منزل مان از خودرو بیرون انداخت”.

بر اساس این گزارش، در نهایت با شکایت پدر این دختر، ماموران کلانتری میرزا کوچک خان تحقیقات خود را آغاز کرده، خودروی ریو را به محاصره درآورده و «م-ت» را بازداشت کردند.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید