خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > اندیشه و بیان  >  هرمزگان؛ ۵ شهروند به دلیل انتشار کلیپ های آتلیه ای به مراجع قضایی احضار شدند

هرمزگان؛ ۵ شهروند به دلیل انتشار کلیپ های آتلیه ای به مراجع قضایی احضار شدند

خبرگزاری هرانا – معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان هرمزگان از احضار و تشکیل پرونده برای ۵ تن از کارکنان یک آتلیه در این استان، به علت انتشار تصاویر و کلیپ های آتلیه ای زوج های جوان در اینستاگرام خبر داد. همچنین حساب اینستاگرامی این افراد نیز به علت آنچه «مغایرت با شئونات اجتماعی» خوانده شده، مسدود شد.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از ایسنا، سعید شفیعی، معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان هرمزگان از شناسایی و احضار ۵ شهروند در این استان خبر داد.

وی ضمن اعلام این خبر گفت: “در پی انتشار کلیپ و عکس‌های عاشقانه از زوج‌های جوان با هدف تبلیغ در فضای مجازی در یکی از شهرستان‌های استان، موضوع به صورت ویژه در دستور کار کارشناسان پلیس فتا استان قرار گرفت”.

سعید شفیعی مدعی شد: “با اقدامات فنی و عملیاتی کارشناسان پلیس فتا مشخص شد ادمین‌های صفحه‌ها در اینستاگرام از کارکنان یک آتلیه هستند که با هویت‌ مستعار اقدام به انتشار تصاویر و کلیپ‌های «مغایر شئونات اجتماعی» برای تبلیغ آتلیه خود و جذب مشتری می‌کنند”.

وی در ادامه افزود: “ضمن هماهنگی با مقام قضایی، این افراد و صاحب آتلیه شناسایی و به پلیس فتا احضار شدند. صفحه‌های اینستاگرامی آنان حذف و در این رابطه پرونده تشکیل و جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی ارسال شد”.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید