خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > کارگران  >  مصدومیت ۵ کارگر در سایه فقدان ایمنی کار

مصدومیت ۵ کارگر در سایه فقدان ایمنی کار

خبرگزاری هرانا – روز شنبه ۳ خرداد ماه، در سایه فقدان ایمنی محیط و شرایط کار، چهار کارگر و یک آتش نشان در شهرک صنعتی اشترجان واقع در شهرستان فلاورجان استان اصفهان بر اثر وقوع حادثه آتش سوزی در این شهرک صنعتی دچار مصدومیت شدند. ایران در زمینه رعایت مسائل ایمنی کار در میان کشورهای جهان رتبه ۱۰۲ را به خود اختصاص داده ‌که رتبه بسیار پایینی است.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از ایلنا، ابراهیم قاسمی، رئیس سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی فلاورجان گفت: “در حادثه آتش سوزی کارخانه‌ای در شهرک صنعتی اشترجان پنج نفر مصدوم شدند”.

وی افزود: “در این حادثه که عصر دیروز شنبه ۳ خرداد ماه، در کارخانه مواد شیمیایی در شهرک صنعتی اشترجان رخ داد، ماموران آتش نشانی از این شهرک و شهرهای ایمان شهر، فولادشهر و فلاورجان به محل اعزام شدند”.

قاسمی ادامه داد: “ماموران آتش نشانی آتش را مهار و از گستردگی آن به اطراف جلوگیری کردند و در این حادثه چهار کارگر و یک نفر از نیروهای آتش نشانی دچار مصدومیت و سوختگی شدند”.

به گفته رئیس سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی فلاورجان، مصدومان جهت دریافت خدمات پزشکی به بیمارستان خمینی این شهر منتقل شدند.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید