خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > سایر گروهها  >  مسجد سلیمان؛ معلمی که اقدام به خودسوزی کرده بود جان باخت

مسجد سلیمان؛ معلمی که اقدام به خودسوزی کرده بود جان باخت

خبرگزاری هرانا – روز یکشنبه ۴ خردادماه، معلم مسجد سلیمانی که پیشتر اقدام به خودسوزی کرده بود، در پی وخامت حال ناشی از درصد بالای سوختگی در بیمارستان جان باخت. این معلم روز پنجشنبه ۱۸ اردیبهشت ماه، در اعتراض به تخریب قسمتی از دیوار حیاط منزلش توسط پرسنل اجرائیات شهرداری این شهرستان، دست به این اقدام زده بود.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از ایرنا، امروز یک‌شنبه ۴ خردادماه ۱۳۹۹، معلم مسجد سلیمانی که پیشتر اقدام به خودسوزی کرده بود جان باخت.

بابک نوری زاده، رییس اداره اطلاع‌رسانی و روابط عمومی اداره‌ کل آموزش و پرورش خوزستان با اعلام این خبر گفت: “معلم مسجدسلیمانی که ماه گذشته در جریان اختلاف با پرسنل اجراییات شهرداری این شهرستان اقدام به خودسوزی کرده بود، فوت کرد”.

وی افزود: “این معلم با سابقه مسجدسلیمانی ۱۸ اردیبهشت ماه با سوختگی حدود ۶۵ درصد به بیمارستان منتقل و اقدامات درمانی برای مداوای وی انجام شد”.

به گفته رییس اداره اطلاع‌رسانی و روابط عمومی اداره‌ کل آموزش و پرورش خوزستان، حوالی ساعت ۱۴ امروز خبر فوت این معلم اعلام شده است.

گفتنی است که روز پنجشنبه ۱۸ اردیبهشت ماه، این معلم پس از اینکه پرسنل اجرائیات شهرداری اقدام به تخریب قسمتی از دیوار حیاط منزلش کردند، خود سوزی کرده بود.

پس از اقدام به خودسوزی این معلم، ساکنین محل او را به بیمارستان «٢٢ بهمن»شهرستان مسجد سلیمان منتقل کردند. وی پس از آن با تشخیص درصد بالای سوختگی به بیمارستان سوانح سوختگی اهواز مرکز خوزستان اعزام شده بود.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید