خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > بهداشت و محیط زیست, سایر گروهها  >  قطع عضو محیط بان مصدوم شده در پی حمله افراد ناشناس به پاسگاه محیط بانی در گتوند

قطع عضو محیط بان مصدوم شده در پی حمله افراد ناشناس به پاسگاه محیط بانی در گتوند

خبرگزاری هرانا – پای محیط بانی که پیشتر در شهرستان گتوند استان خوزستان در پی حمله مسلحانه چهار فرد مصدوم شده بود پس از نزدیک به یک ماه به دلیل شدت جراحات و از بین رفتن بافت و اعصاب زانو، قطع شد.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از دیدبان محیط زیست و حیاط وحش ایران، «سید امین هادی‌پور» محیط بان شهرستان گتوند به‌دلیل شدت بالای جراحات و از بین رفتن بخش زیادی از بافت و اعصاب زانو، طی عمل جراحی قطع عضو شد.

بر اساس این گزارش پزشکان پس از نزدیک به یک ماه تلاش برای درمان، تصمیم گرفتند برای حفظ سلامتی و جان بیمار پای آسیب‌دیده را قطع کنند.

لازم به ذکر است که این محیط بان پیشتر در تاریخ ۲۶ فروردین ماه ۹۹، مورد حمله مسلحانه چهار فرد نقابدار به یک پاسگاه محیط بانی در شهرستان گتوند در استان خوزستان، قرار گرفته بود.

 پیشتر رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان گتوند در استان خوزستان، گفته بود: “این افراد به علت نامعلومی به پاسگاه محیط بانی اداره حفاظت محیط زیست در نزدیکی روستای دو پیران در بخش مرکزی شهرستان گتوند حمله کردند و سید امین هادی‌پور محیط بان ۳۷ ساله این اداره را با اسلحه شکاری از ناحیه پا مصدوم و از منطقه متواری شدند”.

گفتنی است که این محیط بان برای مداوا با یک دستگاه آمبولانس فوریت‌های پزشکی شهرستان گتوند به بیمارستان خاتم الانبیاء شوشتر منتقل و پس از اقدامات اولیه برای ادامه درمان به بیمارستان گلستان اهواز منتقل شده بود.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید