خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > سایر گروهها  >  فرمانده انتظامی خوزستان از بازداشت ۸ شهروند در شادگان خبر داد

فرمانده انتظامی خوزستان از بازداشت ۸ شهروند در شادگان خبر داد

خبرگزاری هرانا – امروز سه شنبه ۱۶ اردیبهشت، فرمانده انتظامی استان خوزستان از بازداشت ۸ شهروند در شهرستان شادگان خبر داد. وی از این شهروندان تحت عنوان “شبکه تروریستی تجزیه طلب” نام برده است.

به گزارش خبرگزاری هرانا، به نقل از ایرنا، امروز سه شنبه ۱۶ اردیبهشت ماه ۹۹، حیدر عباس زاده، فرمانده انتظامی استان خوزستان، از بازداشت ۸ شهروند در شهرستان شادگان خبر داد.

حیدر عباس زاده بدون ارائه هیچگونه سندی مدعی شده است که در نیمه دوم سال ۹۸ اعضای یک شبکه تروریستی تجزیه‌طلب، اقداماتی از جمله قتل سرگرد عبدالحسین مجدم، فرمانده بسیج دارخوین، مجروح کردن درجه‌دار نیروی انتظامی پاسگاه خنافره، تیراندازی به سمت مقرهای سپاه، نیروی انتظامی، حوزه علمیه، سرقت‌های مسلحانه و ترسیم پرچم گروه‌های تجزیه‌طلب الاحواز را در شهرستان شادگان انجام دادند.

این مقام انتظامی همچنین بدون ارائه هیچگونه جزئیات مدعی شد “اعضای این شبکه بعضی از اقدامات خود را مستندسازی کرده و به خارج از کشور ارسال می‌کرد. ماموران پلیس اطلاعات و امنیت عمومی با اقدامات ویژه هشت نفر از اعضای این شبکه را شناسایی و با هماهنگی دادستان شهرستان شادگان دستگیر کردند”.

در این گزارش اشاره ای به هویت شهروندان بازداشتی نشده است.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید