خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > اصناف, اندیشه و بیان  >  تشکیل پرونده قضایی برای ابراهیم حیدری، راننده شرکت واحد اتوبوسرانی تهران به دلیل مصاحبه و طرح مشکلات رانندگان

تشکیل پرونده قضایی برای ابراهیم حیدری، راننده شرکت واحد اتوبوسرانی تهران به دلیل مصاحبه و طرح مشکلات رانندگان

خبرگزاری هرانا – با شکایت شرکت واحد اتوبوسرانی تهران، برای یکی از رانندگان این شرکت به نام ابراهیم حیدری، پرونده قضایی در دادسرای فرهنگ و رسانه تشکیل شده است. علت تشکیل این پرونده، مصاحبه آقای حیدری با مطبوعات و طرح مطالبات و مشکلات کارگران عنوان شده است.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از سندیکای کارگران اتوبوسرانی تهران و حومه، با شکایت شرکت واحد اتوبوسرانی تهران، برای ابراهیم حیدری، یکی از رانندگان این شرکت، پرونده قضایی تشکیل شد.

ابراهیم حیدری، چندی پیش طی مصاحبه‌ای که با خبرگزاری مهر داشت به بیان برخی از مشکلات و کمبودهای این شرکت در پی شیوع ویروس کرونا پرداخته بود. پس از انتشار این مصاحبه، با شکایت شرکت واحد اتوبوسرانی علیه این راننده در شعبه ۴ دادسرای فرهنگ و رسانه، پرونده قضایی تشکیل شده است.

اتهامات مطروحه علیه این شهروند در این پرونده، نشر اکاذیب، تصرف غیرقانونی و استفاده غیرمجاز از اموال دولتی، عنوان شده است.

در این گزارش آمده است که چندی پیش اضافه کاری این راننده نیز از سوی شرکت اتوبوسرانی قطع شده و به کمیته انضباطی کار نیز احضار شده است.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید