خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > سایر گروهها  >  پلمب رستوران و بازداشت متصدی آن به دلیل رقص مشتریان در تهران

پلمب رستوران و بازداشت متصدی آن به دلیل رقص مشتریان در تهران

خبرگزاری هرانا – معاون نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت تهران بزرگ از پلمب یکی دیگر از کافه رستوران های تهران به دلیل آنچه “تحرکات هنجارشکن” نامیده است خبر داد. به گفته وی متصدی این واحد صنفی نیز بازداشت و به دادسرا معرفی شده است. پیش از این نیز هتل فردوسی و سفره خانه‌ های شبستان و دیوان در تهران، به علت رقص و پایکوبی تعدادی از شهروندان در این اماکن، پلمب و تعدادی از مدیران، متصدیان و خوانندگان این اماکن نیز بازداشت شدند.

به گزارش خبرگزاری هرانا، به نقل از عصرایران، یکی دیگر از کافه رستوران های تهران به دلیل آنچه “تحرکات هنجارشکن” نامیده شده است پلمب و متصدی آن بازداشت شد.

بر اساس این گزارش سرهنگ “نادر مرادی” با اعلام این خبر اظهار داشت: غروب روز پنجشنبه بیست و چهارم بهمن ماه، مأموران معاونت نظارت بر اماکن عمومی پلیس پایتخت با دریافت خبری مبنی بر، انجام برخی تحرکات هنجارشکن توسط تعدادی خانم و آقا در رستورانی در حوالی محله نازی آباد خیابان رجایی، سریعا برای بررسی خبر و بازدید صنفی به این رستوران مراجعه کردند.

وی افزود: در بازدید صورت گرفته مشخص شد خبر اعلامی صحت داشته و متصدیان این واحد صنفیکافه رستوران خود را در اختیار تعدادی خانم و آقا قرار داده و این افراد نیز اقدام به انجام برخی «تحرکات هنجارشکن» کرده اند.

این مقام انتظامی تصریح کرد: با شناسایی کافه رستوران مذکور و با هماهنگی و اخذ دستور قضائی، محل مذکور پلمب شد و متصدی متخلف این واحد صنفی پلمب شده نیز دستگیر و برای سیر مراحل قضائی به دادسرا معرفی شد.

لازم به ذکر است هفته گذشته نیز هتل فردوسی و سفره خانه‌ های شبستان و دیوان در تهران، به علت رقص و پایکوبی تعدادی از شهروندان در این اماکن، پلمب و تعدادی از مدیران، متصدیان و خوانندگان این اماکن نیز بازداشت شده بودند.

لازم به ذکر است که ورود به حریم خصوصی شهروندان و مداخله در امور فردی آنان از جمله انتقاداتی است که به نظام قضایی و انتظامی ایران وارد است.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید