خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > زنان  >  بازداشت و محاکمه متهم به تجاوز به دختر ۱۹ ساله در تهران

بازداشت و محاکمه متهم به تجاوز به دختر ۱۹ ساله در تهران

خبرگزاری هرانا – یک مرد در تهران که متهم است، به زور وارد خانه دختر  ناتنی‌ ۱۹ ساله اش شده و وی را مورد تجاوز قرار داده، بازداشت و در شعبه نهم دادگاه کیفری یک استان تهران، محاکمه شد.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از روزنامه خراسان، یک متهم به تجاوز، بازداشت و محاکمه شد.

بر اساس این گزارش، رسیدگی به این پرونده با شکایت دختر ۱۹ ساله‌ای  به نام “آرمیتا” آغاز شد که همراه پدرش به پلیس آگاهی تهران رفته بود تا از همسر مادرش شکایت کند.

آرمیتا وقتی پیش روی افسر تحقیق در شعبه ۱۶ پلیس آگاهی تهران ایستاد ، گفت: “پدر و مادرم ۱۰ سال قبل از هم جدا شدند و من با پدرم زندگی می‌کنم. من دانشجوی سال اول دانشگاه هستم و مادرم هفت سال قبل با مرد جوانی به نام کامران ازدواج کرد و برای زندگی به ساری رفت”.

وی ادامه داد: “من مدتی قبل برای دیدن مادرم  نزد او رفته بودم که متوجه رفتارهای مشکوک کامران شدم. او می‌خواست هر طور شده  با من تنها باشد و من از رفتار او تعجب کرده بودم تا این که آخرین بار پیشنهاد بی شرمانه‌ای را مطرح کرد که از شنیدن آن وحشت کردم  و به تهران برگشتم”.

دختر جوان افزود: “بعد از این ماجرا مزاحمت‌های کامران ادامه داشت تا این که یک روز در خانه پدرم تنها بودم که کامران مقابل در خانه‌مان آمد. من  که فکر می‌کردم او با پدرم کار دارد در را باز کردم اما او به زور وارد خانه ما شد و بدون توجه به التماس‌هایم مرا آزار داد و از خانه بیرون رفت. به همین خاطر از او شکایت دارم”.

به دنبال شکایت دختر دانشجو کامران ۳۹ ساله بازداشت شد.

متهم که آزار دختر ناتنی‌اش را انکار می‌کرد، دیروز در شعبه نهم دادگاه کیفری یک استان تهران محاکمه شد. در این جلسه آرمیتا برای ناپدری‌اش اشد مجازات را خواست اما کامران که از زندان به دادگاه منتقل شده بود، مدعی شد: “من با میل آرمیتا با او رابطه برقرار کردم. زمانی که  او به ساری آمده بود همسرم به دلیل اختلاف‌های قبلی با من قهر کرد و از خانه بیرون رفت. آن زمان بود که آرمیتا به من ابراز علاقه کرد و رابطه ما با هم شروع شد. او خودش من را به خانه پدرش در تهران دعوت کرد. من اتهام آزار و اذیت وی را قبول ندارم”.

با پایان دفاعیات متهم، قضات وارد شور شدند تا رای صادر کنند.

لازم به ذکر است در ادبیات عرفی رسانه های دارای مجوز از کلمه آزار و اذیت برای اشاره به تجاوز و اشکال مختلف آسیب های جنسی استفاده می شود.


مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید