خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > کارگران  >  جلسه دادگاه رسیدگی به اتهامات ۳ تن از کارگران کارخانه سیمان کارون برگزار شد

جلسه دادگاه رسیدگی به اتهامات ۳ تن از کارگران کارخانه سیمان کارون برگزار شد

خبرگزاری هرانا – جلسه دادگاه رسیدگی به اتهامات ۳ تن از کارگران کارخانه سیمان کارون برگزار شد. طی این جلسه، اتهامات مطروحه علیه فرشاد خدادادیان طاغونک، خرم آقابیگی و امین حاتمی با توجه به عدم وجود ادله در خصوص اتهامات انتسابی رد شده است. این سه فعال کارگری پیشتر در خردادماه سال جاری، به همراه یک تن دیگر به شعبه ۱۰۲ دادگاه کیفری مسجد سلیمان احضار شده بودند.

به گزارش خبرگزاری هرانا، به نقل از ایلنا، جلسه دادگاه رسیدگی به اتهامات فرشاد خدادادیان طاغونک، خرم آقابیگی و امین حاتمی، کارگران کارخانه سیمان کارون برگزار شد.

طی این جلسه، کارشناس سوم دادگستری نظر دو کارشناس پیشین مبنی بر عدم وجود ادله در خصوص اتهامات وارده را تایید کرده است.

این سه فعال کارگری پیشتر در خردادماه سال جاری، به همراه یک تن دیگر به شعبه ۱۰۲ دادگاه کیفری مسجد سلیمان احضار شده بودند.

گفتنی است که احضار این کارگران در پی اعتراض مدیران این کارخانه به رای دادگاه مبنی بر برائت آنها در جریان پرونده اعتصابات سال ۹۵ صورت گرفته بود. در جریان این اعتصاب که در واکنش به تاخیر پرداخت حقوق و قطع بیمه و مزایای کارگران شکل گرفت، شماری از کارگران از جمله این سه فعال کارگری بازداشت شده و پس از تشکیل و تکمیل پرونده در ابتدای سال ۹۶ به دادسرای عمومی و انقلاب احضار شده بودند.

لازم به ذکر است که تا لحظه تنظیم این گزارش اطلاعی از اتهامات مطروحه علیه کارگران در دست نیست.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید