خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > اندیشه و بیان  >  جعفر ابراهیمی با قرار وثیقه آزاد شد

جعفر ابراهیمی با قرار وثیقه آزاد شد

خبرگزاری هرانا – امروز یکشنبه ۶ بهمن ماه، جعفر ابراهیمی، معلم و عضو کانون صنفی معلمان تهران با تودیع قرار وثیقه از زندان رجایی شهر کرج آزاد شد. وی پیشتر در تاریخ ۵ دی ماه، مصادف با چهلم کشته شدگان اعتراضات آبان در بهشت سکینه کرج توسط نیروهای امنیتی بازداشت و به بازداشتگاه اطلاعات سپاه در زندان رجایی شهر کرج منتقل شده بود.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از ایلنا، امروز یکشنبه ۶ بهمن‌ماه ۱۳۹۸، جعفر ابراهیمی، معلم و عضو کانون صنفی معلمان تهران با تودیع قرار وثیقه  آزاد شد.

لازم به ذکر است که جعفر ابراهیمی روز پنجشنبه ۵ دی ماه ۹۸، مصادف با چهلم کشته‌شدگان اعتراضات آبان در بهشت سکینه کرج توسط نیروهای امنیتی بازداشت و طی تماسی تلفنی با خانواده‌اش از انتقال خود به زندان رجایی شهر کرج خبر داده بود. به گفته یک منبع نزدیک به خانواده این فعال صنفی معلمان “آقای ابراهیمی زمانی که تنها در حال راه رفتن مقابل در خروجی بهشت سکینه بود، توسط نیروهای امنیتی بازداشت شده بود”.

لازم به ذکر است که طی این مدت، قرار بازداشت جعفر ابراهیمی، دو بار تمدید شده بود. تمدید بازداشت وی در حالی صورت گرفته بود که این فعال صنفی دارای بیماری گوارشی حاد بوده و در زمان بازداشت از دسترسی به دارو و خدمات درمانی محروم مانده بود.

گفتنی است، تا لحظه تنظیم این گزارش از اتهامات مطروحه علیه آقای ابراهیمی اطلاع دقیقی در دست نیست.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید