خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > سایر گروهها  >  حیوان آزاری؛ یک متهم به آزار سگ در بندر انزلی بازداشت شد

حیوان آزاری؛ یک متهم به آزار سگ در بندر انزلی بازداشت شد

خبرگزاری هرانا – فرمانده انتظامی بندر انزلی از بازداشت یک شهروند در این شهرستان به دلیل “حیوان آزاری” خبر داد و گفت که این شهروند اقدام به آزار یک قلاده سگ و انتشار کلیپ آن در فضای مجازی کرده بود.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از تابناک، فرمانده انتظامی بندر انزلی امروز گفت : “مردی ۳۰ ساله‌ای اهل بندر انزلی که پس از آزار سگ، فیلم آن را در اینستاگرام منتشر کرده بود دستگیر شد.

جعفر جوانمردی با اشاره به اینکه این فرد با تلاش کارشناسان پلیس فتا شناسایی شد افزود: “متهم که فردی سابقه دار است، به جرم خود اعتراف کرد و به مراجع قضایی تحویل داده شد”.

حیوان‌ آزاری یکی از انواع بداخلاقی های اجتماعی و بزه ‌کاری محسوب می‌شود. در سال‌های اخیر فعالیت‌هایی انجام شده تا حیوان ‌آزاری، جرم‌انگاری شده و به حیطه جرایم وارد شود. حیوان آزاری به اشکال متعددی نمود پیدا می کند؛ از درگیر کردن حیوانات با یکدیگر تا ضرب و جرح فیزیکی، زندانی کردن و نگهداری حیوانات در مکان های نامناسب که همگی در این قالب می گنجد با این تفاوت که در پاره ای از اوقات ضریب و سطح خشونت در این امر بسیار بارز و مشهود است و در برخی موارد نیز کمرنگ و نامحسوس به نظر می رسد.

اما هر آنچه است اختلالات روحی ، روانی و رفتاری انسان وجه اشتراک تمامی حیوان آزاری ها به شمار می رود که با شدت و ضعف هایی بروز می یابد.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید