خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > slide, اقلیت های ملی, اندیشه و بیان  >  بازداشت مهرداد شیخی، توسط نیروهای امنیتی در اردبیل

بازداشت مهرداد شیخی، توسط نیروهای امنیتی در اردبیل

خبرگزاری هرانا – مهرداد شیخی شهروند اهل اردبیل روز چهارشنبه ۱۸ دی ماه توسط نیروهای امنیتی در اردبیل بازداشت شده است. آقای شیخی ظهر امروز دوشنبه ۲۳ دی ماه طی یک تماس تلفنی با خانواده‌اش از از تداوم بازداشت خود در بازداشتگاه اداره اطلاعات اردبیل خبر داده است.

به گزارش خبرگزاری هرانا، ارگان خبری مجموعه فعالان حقوق بشر در ایران، مهرداد شیخی فعال ترک (آذربایجانی) و شهروند اهل اردبیل روز چهارشنبه ۱۸ دی ماه ۱۳۹۸ توسط نیروهای امنیتی در اردبیل بازداشت شده است.

آقای شیخی ظهر امروز دوشنبه ۲۳ دی ماه طی یک تماس تلفنی با خانواده‌اش از از بازداشت و انتقال خود در بازداشتگاه اداره اطلاعات اردبیل خبر داده است.  وی در این تماس تلفنی گفته است: “خانواده برای تحویل خودروی شخصی‌اش به دادسرای اردبیل واقع در شهرک زرناس مراجعه کنند،

به گفته یک منبع مطلع، خانواده آقای شیخی از تاریخ ۱۸ دی ماه علیرغم مراجعه به نهادهای امنیتی و قضایی از وضعیت او بی خبر بوده اند و این نهادها تاکنون بازداشت آقای شیخی را تکذیب کرده بودند.

تا زمان تنظیم این گزارش از دلایل بازداشت و اتهامات مطروحه علیه این شهروند اطلاع دقیقی در دست نیست.

 مهرداد شیخی در جریان اعتراضات سراسری آبان ماه امسال در تاریخ ۲۹ آبان ماه توسط نیروهای امنیتی در شهر اردبیل بازداشت و نهایتا در تاریخ ۹ آذرماه با تودیع قرار سی میلیون تومانی به صورت موقت و تا پایان مراحل دادرسی از زندان اردبیل آزاد شده بود.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید