خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > زنان  >  بازداشت راننده متهم به آزار جنسی زنان در تهران

بازداشت راننده متهم به آزار جنسی زنان در تهران

خبرگزاری هرانا – راننده متهم به آزار و اذیت جنسی زنان در تهران بازداشت شد. بازداشت وی در پی شکایت ۳ زن صورت گرفت.

به گزارش خبرگزاری هرانا، به نقل از آفتاب،‌ یک راننده متهم به آزار جنسی زنان با شکایت ۳ شاکی پرونده بازداشت شد.

شاکیان این پرونده در پاییز شکایتی را علیه این متهم مطرح کردند. آن‌ها گفتند متهم به‌جز اینکه اموالشان را سرقت کرده، آن‌ها را مورد آزار و اذیت قرار داده است.

بر اساس این گزارش، با توجه به مشخصاتی که شاکیان از متهم در اختیار پلیس قرار دادند، وی در تهران بازداشت شد.

روز گذشته جلسه بازجویی متهم در شعبه ۵ دادگاه کیفری استان تهران برگزار شد. دو شاکی پرونده در دادگاه حاضر شده و جزئیاتی را ارائه دادند.

یکی از شاکیان پرونده گفت: “اواسط آذر‌ماه می‌خواستم برای انجام یک‌سری کار اداری از شهریار به تهران بیایم. منتظر تاکسی بودم. یک راننده پژو ایستاده بود و با نشان دادن آرم تاکسی‌رانی به او اعتماد کرده و سوار ماشین وی شدم و روی صندلی جلو نشستم. سه مسافر مرد هم سوار کرد و حرکت کردیم. در راه وقتی بقیه مسافران پیاده شدند، او یک‌باره به سمت من حمله‌ور شد و دستش را روی گلویم گذاشت و فشار داد، دستم را به سمت دستگیره ماشین بردم تا در را باز کنم. دیدم ماشین دستگیره ندارد،‌ می‌خواست وادارم کند با او رابطه داشته باشم، مقاومت کردم”.

وی افزود: “یک‌دفعه یک ماشین پراید توقف کرد تا مسافر پیاده کند و مردی پیاده شد.همین‌طور که داشتم تقلا می‌کردم، با انگشترم چند ضربه به شیشه زدم تا شاید مردم صدا را بشنوند و به کمکم بیایند. یک‌دفعه شیشه ماشین شکست. من چند ضربه دیگر زدم و بعد با پایم شیشه را هل دادم. مردی که از ماشین دیگری پیاده شده بود به کمک من آمد و راننده پراید هم راه او را بست، وقتی متهم دید همه متوجه این در گیری شده اند، خیلی سریع از شلوغی استفاده و فرار کرد. مردم شماره پلاک را برداشته بودند، پای من در این حادثه به‌شدت مجروح شد و ۳۰ بخیه خورد”.

شاکی دیگر پرونده نیز گفت: “من هم به‌عنوان مسافر سوار ماشین شدم. متهم وقتی که مسافران دیگرش را پیاده کرد، به من تعرض و پول‌هایم را سرقت کرد و تهدید کرد که من را می‌کشد و جسدم را به داخل چاهی در چیتگر می‌اندازد”.

مأموران پلیس بعد از دستگیری متهم متوجه شدند آرم تاکسی‌رانی روی ماشین متهم جعلی است و این فرضیه که احتمالا زنان بیشتری را قربانی کرده باشد در حال بررسی است.

در همین حال متهم در بازجویی‌های اولیه گفت: “به دختری علاقه داشته و خیانت آن دختر باعث شده دست به این کار بزند. او گفت: از وقتی آن دختر من را ترک کرد، دیگر نتوانستم به کسی اعتماد کنم و تصمیم گرفتم از زن‌ها انتقام بگیرم، به همین خاطر دست به این کار زدم”.

این پرونده اکنون در حال بررسی است و تحقیقات در این زمینه ادامه دارد.

لازم به ذکر است در ادبیات عرفی رسانه های دارای مجوز از کلمه آزار و اذیت برای اشاره به تجاوز و اشکال مختلف آسیب های جنسی استفاده می شود.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید