خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > سایر گروهها, کارگران  >  تصادف سرویس کارکنان پارک علم و فناوری در شیراز ۱۶ مصدوم برجای گذاشت

تصادف سرویس کارکنان پارک علم و فناوری در شیراز ۱۶ مصدوم برجای گذاشت

خبرگزاری هرانا – امروز یکشنبه ۸ دی ماه، تصادف خودروی ون سرویس کارکنان پارک علم و فناوری استان فارس، در محل پل معالی آباد شیراز، ۱۶ مصدوم بر جای گذاشت. ۱۴ تن از این مصدومان جهت طی کردن مراحل درمانی به بیمارستان انتقال یافته و دو تن دیگر نیز به صورت سرپایی و در محل حادثه مداوا شدند.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از ایلنا، امروز یکشنبه ۸ دی ماه ۱۳۹۸، تصادف خودروی ون سرویس کارکنان پارک علم و فناوری استان فارس، ۱۶ مصدوم بر جای گذاشت.

محمد جواد مرادیان، مدیر مرکز مدیریت اورژانس و فوریت‌های پزشکی استان فارس ضمن اعلام این خبر گفت: “این حادثه در محل پل معالی آباد شیراز و در ساعت ۷ و ۵۳ دقیقه امروز رخ داد”.

مرادیان افزود: “برای انتقال مصدومان این حادثه ۴ دستگاه خودروی آمبولانس اعزام شد و ۱۴ نفر از مصدومان به بیمارستان های شیراز منتقل شدند. ۲ نفر از مصدومان نیز به صورت سرپایی و در محل حادثه مداوا شدند”.

لازم به یادآوری است که پیشتر در تاریخ ۱۸ آذرماه، اتوبوس حامل کارگران پتروشیمی بندر امام به دنبال برخورد با یک تریلی ماک واژگون شد و ۱۹ تن از این کارگران مصدوم شدند.

در تاریخ ۱۵مهرماه سال جاری نیز اتوبوس حامل کارگران شرکت نفت در استان خوزستان واژگون شد که در پی آن یکی از کارگران جان خود را از دست داد و ۲۱ تن دیگر نیز مصدوم شدند.

همچنین در حادثه‌ای مشابه در تاریخ ۱۹ آذرماه، ۱۲ تن از کارگران شرکت کاله مصدوم و به بیمارستان ۱۷ شهریور آمل انتقال یافتند.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید