خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > کارگران  >  مرگ ۶ کارگر در سایه فقدان ایمنی کار

مرگ ۶ کارگر در سایه فقدان ایمنی کار

خبرگزاری هرانا – امروز شنبه ۷ دی ماه ۹۸، در سایه فقدان ایمنی محیط و شرایط کار، ۴ کارگر شاغل در باغ صدرای شیراز، بر اثر گاز گرفتگی جان خود را از دست دادند. همچنین ۸ شهروند در شهر گنبد کاووس روز جمعه ۲۲ آذر ماه دچار مصدومیت شدند که طی این مدت ۲ نفر از مصدومین پس از انتقال به بیمارستان، جان خودرا از دست داده اند. ایران در زمینه رعایت مسائل ایمنی کار در میان کشورهای جهان رتبه ۱۰۲ را به خود اختصاص داده ‌که رتبه بسیار پایینی است.

به گزارش خبرگزاری هرانا، به نقل از ایلنا، امروز شنبه ۷ دی ماه ۱۳۹۸، چهار کارگر شاغل در باغ صدرای شیراز، بر اثر گاز گرفتگی جان خود را از دست دادند.

محمد جواد مرادیان، مدیر مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی در تشریح جزییات این حادثه گفت: “حادثه گازگرفتگی با مونوکسیدکربن ساعت هفت و ۳۲ دقیقه امروز به مرکز اورژانس اعلام شد که یک دستگاه آمبولانس به محل اعزام شد”.

مرادیان افزود: “ماموران اورژانس پس از مراجعه به محل حادثه در یک باغ با جسد چهار کارگر مواجه شدند که در اثر استفاده از اجاق گاز برای گرم کردن خود دچار گازگرفتگی شده اند و جان باخته‌اند”.

مرگ ۲ شهروند در گنبد کاووس

به گزارش رکنا، تعداد کشته شدگان در پی انفجار پیتزا فروشی در گنبدکاووس افزایش یافت.

پیشتر روز جمعه ۲۲ آذر ماه ۹۸، انفجار پیتزا فروشی در گنبدکاووس ۸ مصدوم داشت که دو نفر از آن ها در محل به صورت سرپایی مداوا و ۶ نفر دیگر به شدت جراحات و سوختگی به بیمارستان منتقل شدند.

طی این مدت ۲ نفر از مصدومین این حادثه در بیمارستان جان خودرا از دست داده اند.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید