خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > سایر گروهها, کارگران  >  دستکم ۳ تجمع اعتراضی برگزار شد

دستکم ۳ تجمع اعتراضی برگزار شد

خبرگزاری هرانا – امروز دوشنبه ۲ دی ماه، جمعی از کارگران پیمانکاری حاتمی در معدن چادرملوی یزد در محوطه محل کار خود، شماری از کارگران هپکو اراک در مقابل ساختمان استانداری مرکزی و گروهی از معلمان و فرهنگیان بازنشسته در مقابل مجلس شورای اسلامی در تهران، در تجمعاتی اعتراضی خواستار رسیدگی به مطالبات خود شدند.

خبرگزاری هرانا به نقل از ایلنا، امروز دوشنبه ۲ دی ماه ۱۳۹۸، جمعی از کارگران پیمانکاری حاتمی در معدن چادرملوی یزد، برای دومین روز متوالی، در اعتراض به عدم اجرای طرح طبقه‌بندی مشاغل، در محوطه محل کار خود دست به تجمع صنفی زدند.

این کارگران از پاسخ مبهم اداره کار و اجرا نشدن این طرح انتقاد دارند و گفتند: “چرا باید مزایای طرحی که به ما کارگران پیمانکاری پیشنهاد داده‌اند، از کارگران رسمی و قراردادی معدن چادرملو پایین‌تر باشد”.

این کارگران افزودند: “علیرغم دو روز تجمع صنفی، هیچ یک از مدیران و مقامات معدن در جمع ما حاضر نشدند و تا این لحظه، هیچ پاسخ روشنی نگرفته‌ایم”.

حدود ۳۰۰ کارگر در این شرکت پیمانکاری مشغول به کار هستند؛ این کارگران مدتهاست در انتظار اجرای طرح طبقه‌بندی مشاغل و افزایش مزایای مزدی خود هستند.

تجمع اعتراضی کارگران هپکو اراک

به گزارش صداوسیما، امروز دوشنبه ۲ دی ماه ۱۳۹۸، شماری از کارگران هپکو اراک مقابل استانداری مرکزی تجمع اعتراضی برگزار کردند.

بلا تکلیفی سهامداری شرکت، عدم تحقق وعده‌ها و همچنین مطالبات معوقه حقوق از مهمترین علل تجمع کارگران است.

تجمع معلمان و فرهنگیان بازنشسته

یه گزارش هرانا، معلمان و فرهنگیان بازنشسته همراه با سایر بازنشستگان صندوق‌های دولتی تجمعی اعتراضی در مقابل مجلس شورای اسلامی در تهران برگزار کردند.

این معترضان با حضور در مقابل ساختمان مجلس شورای اسلامی نسبت به عدم افزایش حقوق بازنشستگان متناسب با تورم در بودجه سال آینده اعتراض کردند.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید