خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > کارگران  >  مصدومیت چهار کارگر در سایه فقدان ایمنی کار/ ۱۲ مصدوم در تصادف سرویس حامل کارگران در تبریز

مصدومیت چهار کارگر در سایه فقدان ایمنی کار/ ۱۲ مصدوم در تصادف سرویس حامل کارگران در تبریز

خبرگزاری هرانا – امروز دوشنبه ۲ دی ماه، در سایه فقدان ایمنی محیط و شرایط کار، ۴ کارگر در آذرشهر به دلیل انفجار در یک کارخانه ریخته گری مصدوم شدند. بنابر خبری دیگر، بر اثر برخورد مینی بوس حامل کارگران با یک دستگاه کامیون در آزادراه تبریز-زنجان، ۹ کارگر مصدوم شدند. ایران در زمینه رعایت مسائل ایمنی کار در میان کشورهای جهان رتبه ۱۰۲ را به خود اختصاص داده ‌که رتبه بسیار پایینی است.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از ایسنا، سخنگوی اورژانس آذربایجان شرقی از مصدوم شدن چهار نفر در حادثه انفجار در یک کارخانه ریخته گری خبر داد.

 وحید شادی نیا، در تشریح جزئیات این حادثه اظهار کرد: “به دنبال وقوع این حادثه در شهرک صنعتی شهید سلیمی آذرشهر، بالگرد اورژانس جهت انتقال مصدومان به مرکز درمانی اعزام شد”.

 وی در خاتمه متذکر شد: “مصدومان به مرکز آموزشی درمانی سینا تبریز منتقل شدند”.

مصدومیت ۱۲ کارگر در پی تصادف مینی‌بوس حامل کارگران در تبریز

به گزارش ایلنا، سخنگوی اورژانس کشور از مصدومیت ۱۲ کارگر به دلیل تصادف بین یک دستگاه مینی بوس و کامیون خبر داد.

مجتبی خالدی گفت: “در آزادراه  تبریز، زنجان، شهرک عالی نسب یک مورد حادثه تصادف بین یک دستگاه مینی بوس و کامیون در ساعت ۶ و ۵ دقیقه صبح امروز به سامانه اورژانس کشور اطلاع داده شد”.

وی با بیان اینکه ۵ دستگاه آمبولانس به محل حادثه اعزام شد، خاطرنشان کرد: “۱۲ نفر در این حادثه مصدوم شده که به مراکز درمانی منتقل شده‌اند”.

بر اساس گزارش اتحادیه آزاد کارگران ایران؛ این مینی بوس حامل کارگران شیفت صبح یکی از شرکتهای شهرک صنعتی عالی نسب بوده است.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید