خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > فرهنگی  >  دادگاه مطبوعات؛ مدیر مسئول کانال تلگرامی روزنامه ایران و سایت خبری رویداد ۲۴ مجرم شناخته شدند

دادگاه مطبوعات؛ مدیر مسئول کانال تلگرامی روزنامه ایران و سایت خبری رویداد ۲۴ مجرم شناخته شدند

خبرگزاری هرانا – امروز یکشنبه ۱۷ آذرماه، در پی برگزاری جلسه دادگاه مطبوعات در شعبه ۹ دادگاه کیفری یک استان تهران، مدیر مسئول کانال تلگرامی روزنامه ایران و مدیر مسئول سایت خبری رویداد ۲۴ مجرم شناخته شده و با اکثریت آرا مستحق تخفیف دانسته نشدند.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از آفتاب نیوز، امروز یکشنبه ۱۷ آذرماه ۱۳۹۸، طی برگزاری جلسه دادگاه مطبوعات استان تهران، مدیر مسئول کانال تلگرامی روزنامه ایران و مدیر مسئول سایت خبری رویداد ۲۴ مجرم شناخته شدند.

بر اساس این گزارش، مدیر مسئول کانال تلگرامی روزنامه ایران به اتهام “نشر اکاذیب به قصد تشویش اذهان عمومی و اضرار به غیر” به اتفاق آرا مجرم شناخته شد و به اتفاق آرا مستحق تخفیف دانسته نشد.

همچنین در پرونده دوم این دادگاه نیز مدیر مسئول سایت خبری رویداد ۲۴ و مصاحبه شونده با این سایت، به اتهام “نشر اکاذیب به قصد تشویش اذهان عمومی و افترا” به اتفاق آرا مجرم شناخته شدند و با اکثریت آرا مستحق تخفیف دانسته نشدند.

گفتنی است طی این جلسه پرونده مدیر مسئول سایت تابناک با اعلام رضایت شاکی مختومه شد و در مورد آن بررسی صورت نگرفت.

وی پیشتر در تاریخ ۱۰ شهریورماه سال جاری، در شعبه ۶ دادگاه کیفری یک استان تهران محاکمه و از بابت اتهام “نشر اکاذیب” مجرم شناخته شده بود.

لازم به توضیح است که به این پرونده‌های مطبوعاتی در شعبه ۹ دادگاه کیفری یک استان تهران به ریاست قاضی محمدی کشکولی رسیدگی شد.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید